Biznes

Wybierz myjnię fryzjerską skrojoną na miarę Twoich potrzeb

W każdym salonie fryzjerskim musi być myjnia. Aby dobrze spełniała swoje zadanie należy ją odpowiednio dobrać do możliwości przestrzennych salonu. 

Myjnia fryzjerska musi spełniać dwie podstawowe właściwości: być wygodna i odporna na uszkodzenia, zwłaszcza ze względu na intensywne użytkowanie – podkreślają konsultanci z Hairstore.pl. W kwestii wygody, to należy przede wszystkim pamiętać, że myjnia musi być komfortowa zarówno dla klienta io dla pracującego fryzjera. Dlatego zakup trzeba rozpatrywać wielowymiarowo: siedzisko powinno być ergonomiczne i wygodne dla klienta, a myjka musi odpowiadać potrzebom fryzjera. Fryzjer musi w wygodny sposób myć włosy, mieć do nich swobodny dostęp oraz komfort przy wykonywaniu zabiegów fryzjerskich. 

Producenci myjni wychodzą naprzeciw potrzebom fryzjerów. W ofercie znajdziesz myjnie, które są niesamowicie wygodne, designerskie i odporne na uszkodzenia. Ta ostatnia właściwość jest bardzo istotna, bo myjnia przecież jest eksploatowana w salonie bardzo intensywnie. Ponadto, myjnia to nie tylko mebel użytkowy, ale także ozdobny. Dzięki wielu konfiguracjom i możliwościom wyboru Twój salon nabierze niepowtarzalnego charakteru. 

Odpowiednie wymiary myjni do Twojej przestrzeni

Jasną rzeczą jest fakt, że myjnia fryzjerska ma różne rozmiary. Oczywiście najważniejszy w aspekcie wyboru jest wymiar salonu, do którego będziesz wstawiać ten mebel. W tym temacie również z pomocą przychodzą producenci, którzy dają mnogość wyboru. Do dyspozycji masz myjnie dwuosobowe, klasyczne, jednoosobowe oraz przenośne. Te ostatnie stanowią idealną propozycję dla fryzjerów jeżdżących do klientów. 

Jeśli masz dużo miejsca i chcesz oszczędzić czas, to wybierz myjnię dwuosobową. Wtedy fryzjerzy nie będą musieli czekać aby umyć włosy kolejnej osobie. Świetnie sprawdzi się w myjnia Ayala Boom która ma bardzo wygodne siedzisko, więc Klient w trakcie mycia włosów będzie czuł się komfortowo. To samo tyczy się stanowiska przy myjce dla fryzjera. Tutaj do dyspozycji jest wygodna misa, która ułatwia mycie włosów oraz wykonywanie innych zabiegów pielęgnacyjnych. 

Wybierz myjnię fryzjerską skrojoną na miarę Twoich potrzeb

W kwestii myjni pojedynczych to bardzo ciekawy jest model Ayala Technology, który zapewnia wysoki komfort dla Klienta. Co więcej zachwyca swoim designem, który wpasuje się w minimalistyczne, bardzo klasyczne wnętrze. Ten rodzaj myjni doskonale dopełnia wygląd salonu i go nie dominuje. Dodatkowo możesz wybrać kolor obicia oraz wersję (z masażem lub bez). 

Wybierz myjnię fryzjerską skrojoną na miarę Twoich potrzeb

Jeśli interesuje Cię myjnia przenośna to koniecznie zwróć uwagę na myjnię AGV Basin. Jest ona idealna w przypadku częstego przemieszczania się. Została wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego o długiej żywotności. Dzięki temu jest odporna na wszelkie uszkodzenia związane z przewożeniem, składaniem i rozkładaniem. Wyposażona jest w płytką misę.

Wybierz myjnię fryzjerską skrojoną na miarę Twoich potrzeb

Przykłady i zdjęcia pochodzą z witryny hairstore.pl

Jak dbać o myjnię z eko-skóry

Obicia myjni wykonane są najczęściej z eko-skóry (tzw. skaju), który ze względu na duże natężenie klientów salonu narażony jest dużą eksploatację. Dlatego aby zachować meble w doskonałym stanie należy przykładać się do ich bieżącego czyszczenia. Jeśli zaniedbasz ten aspekt to z każdym dniem będzie Ci ciężej usunąć zanieczyszczenia. Do mycia najlepiej używać wody z mydłem lub z płynem do naczyń. Należy wystrzegać się mocnych detergentów z alkoholem, amoniakiem, octanami, cykloheksanonem czy tetrahydrofuranem.  Warto też pamiętać, że jasne obicia łatwiej brudzą się od kolorowych ubrań. Bardzo często zdarza się to w przypadku nowych, jeszcze nie pranych jeansów. 

Shares: