Dom

Top 5 „ckliwych” prezentów, które spodobają się rodzicom

Bycie uczuciowym czy inaczej ckliwym jest piękne w czasach, gdy dla wielu osób liczy się tylko własne „ja”. Dlatego też jeżeli chcecie kupić prezent rodzicom, którzy zaliczają się do takich osób, to koniecznie przeczytajcie nasze zestawienie top 5 najlepszych prezentów. Gwarantujemy, że ich wzruszą.

Top 1: Rodzinny kolarz zdjęć – sentymentalnie, ale z klasą

Doskonałym wyborem na prezent jest podarowanie rodzicom zdjęć umieszczonych w multiramce. Warto wybrać fotografie wszystkich członków rodziny, zatem i psiaka – w końcu to także członek rodziny. Taki prezent jest naprawdę sentymentalny i warto go podatować nie tylko z okazji rocznicy ślubu rodziców, ale zwyczajnie bez okazji. Możecie także umieścić nowe zdjęcia w multiramkach, tzn. każdy z Was może odtworzyć zdjęcie z dzieciństwa, taki prezent będzie nie tylko sentymentalny i nieco ckliwy, ale i śmieszny. Gwarantujemy, że rodzice się wzruszą, a Wy zapewne z nimi.

Top 2: Odtworzenie pierwszej randki rodziców

Zapewne nie raz nie dwa słyszeliście opowieści, jak poznali się rodzice. My także znamy takie np. jak pewna kobieta przytrzasnęła palce mężczyźnie na zabawie, a ten nie tylko się nie obraził, ale jeszcze zaprosił ją do tańca i tak tańczą już od wielu lat. Rzeczywiście brzmi ckliwie. Zatem możecie odtworzyć tę sytuację, oczywiście bez uszkodzeń palców. Zatem skoro znacie już wszystkie szczegóły i wiecie, gdzie to pierwsze spotkanie się odbyło, to warto zabrać w to miejsce rodziców. Jeżeli już np. ta restauracja nie istnieje, to zawsze możecie zaprosić ich do najlepszej restauracji. Wtedy wcześniej podarujcie im zaproszenia, a na nich opiszcie sytuację, jak rodzice się poznali i takie zaproszenia im sprezentujcie. Na pewno romantycznie spędzą wieczór, a jednocześnie pokażecie, że nie tylko znacie ich historię poznania, ale jest ona dla Was ważna.

Top 3: Wspólny wypad…

Bądźmy szczerzy, większość z nas jest zapracowanych, dlatego też nawet jeżeli chciałoby się, to nie zawsze jest możliwość częstego odwiedzenia rodziców. Zatem, warto przynajmniej raz w miesiącu organizować wspólne wypady. Możecie wybrać się do kawiarni czy restauracji, ale i na długi spacer czy do teatru. W końcu liczą się drobne gesty, a nie tylko drogie prezenty. Ważne, że gdy już spotkacie się z rodzicami nie patrzeć tylko na telefon, bądź co gorsza nie bawić się nim, co obejmuje także robienie sobie selfie. Warto też wybrać inną opcję, otóż zaprosić rodziców i przygotować dla nich samodzielnie kolację czy obiad. Jeżeli nie umiecie gotować bądź próbowaliście, ale okazało się, że jesteście beztalenciami kulinarnymi, to zdecydowanie lepiej wyjdźcie do dobrej restauracji, wszak w innym przypadku po waszej kolacji może czekać wszystkich niestrawność. A tego chce się uniknąć.

Top 4: Sentymentalnie…czyli powrót do lat młodości

Nasza 4 propozycja to „powrót to lat młodości”. Pod tym enigmatycznym tytułem kryje się odtworzenie rodzicom lat młodości. Jeżeli ich młodość przypadała na lata 70-te czy 80-te, to warto zorganizować wycieczkę do muzeum PRL-u. Warto wcześniej wypożyczyć samochód z tamtych lat i zawieść ich w to miejsce. Dodatkowo polecamy Wam jeszcze wyjście do restauracji serwującej dania z tego okresu. Może to być nawet bar mleczny. Wiadomo niespecjalnie tam się najedzą, ale chodzi tylko, by mogli powspominać dawne czasy.

Top 5: Wycieczka czyli weekend we dwoje

Nasza ostatnia propozycja jest najmniej skomplikowana, ale wcale nie gorsza. Otóż polecamy Wam zakup wycieczki dla rodziców. Jeżeli boją się latać samolotem, to rzeczywiście nie należy ich zmuszać. Dlatego niekoniecznie musi być to podróż za granicę, ale można im kupić choćby weekend w SPA. Mama na pewno będziecie zachwycona, tata już mniej…. Możecie także wysłać ich na weekend do Pragi czy Wiednia. Możliwości są nieograniczone. Zastanówcie się tylko, gdzie Wasi rodzice chcieliby pojechać.

Nasze zestawienie prezentów na pewno spodoba się rodzicom. Jest dosyć ckliwe, a niektóre propozycje są naprawdę sentymentalne. Pamiętajcie, aby wszystko dobrze zorganizować, tak aby nie było przysłowiowej „wtopy”. Ale starajcie się do ostatniej chwili zachować prezent w tajemnicy.

Shares: