Dom

Wanna z hydromasażem – dlaczego warto w nią zainwestować?

Łazienka jest tym miejscem w domu każdego z nas, w którym dbamy nie tylko o czystość i higienę osobistą, ale także możemy się odprężyć, zregenerować siły oraz odpocząć. O komfort ciała i duszy w pachnącej kąpieli pomaga zadbać nie tylko klasyczna wanna, ale także jej bardziej nowoczesny i funkcjonalny odpowiednik – wanna z hydromasażem. Jakie zalety wiążą się z jej użytkowaniem i czy rzeczywiście warto zainwestować w jej zakup oraz montaż w swojej łazience?

Najważniejsze korzyści płynące z korzystania z wanny z hydromasażem

Hydromasaż za pomocą wody pod wysokim ciśnieniem lub sprężonego powietrza posiada liczne, cenne właściwości zdrowotne, które pomagają skutecznie usuwać zmęczenie, regenerować siły oraz lepiej zadbać o skórę i dobre samopoczucie. Z masażu wodnego lub powietrznego możemy skorzystać nie tylko na wczasach, w luksusowych salonach SPA czy profesjonalnych ośrodkach wyposażonych w nowoczesne wanny z hydromasażem – aktualnie każdy z nas może bowiem posiadać takie rozwiązanie we własnej, domowej łazience i poddawać się kojącym masażom, kiedy tylko ma na to czas i ochotę.

Wanna z hydromasażem większości z nas kojarzy się z luksusem, doskonałym i relaksującym wypoczynkiem oraz możliwością lepszego zadbania o swoje zdrowie i urodę. Pod tą nazwą kryje się nowoczesne rozwiązanie, które wykonuje masaż całego ciała przy użyciu wody pod wysokim ciśnieniem lub sprężonego powietrza. Uderzenia wody i powietrza pozwalają skutecznie się zrelaksować, wzmocnić kręgosłup, usunąć nagromadzone w ciele zmęczenie, a nawet skutecznie zadziałać antycellulitowo, co docenią zwłaszcza panie zmagające się z pomarańczową skórką. Hydromasaż pozytywnie wpływa właściwie na cały organizm poprawiając krążenie krwi, przywracając prawidłowe funkcjonowanie stawom oraz pozwalając się zregenerować ciału po długim dniu.

Wanna z hydromasażem – dlaczego warto w nią zainwestować?

Czy warto zainwestować w nowoczesną wannę z hydromasażem?

Wanna z hydromasażem przez wiele osób nadal jest uznawana za luksusowe akcesorium. Jej cena nie należy bowiem do najniższych, zwłaszcza w porównaniu z klasycznymi wannami, co sprawia, że wybór takiego rozwiązania powinien być dobrze przemyślany. W sprzedaży dostępne są wanny wykonane z różnych materiałów oraz oferujące zróżnicowaną funkcjonalność. Największą popularnością cieszą się rozwiązania z akrylu, które są lekkie, łatwe w montażu oraz występują w różnych rozmiarach i kształtach.

Na szczególną uwagę osób planujących zakup wanny z hydromasażem zasługują systemy marki Roca, w tym Smart Air Plus, które łączą w sobie doskonałą jakość, atrakcyjną cenę oraz szeroki wybór kształtów i rozmiarów wanien, co pozwala na zakup idealnego rozwiązania dla każdego miłośnika relaksu w wodzie. Użytkownicy, którzy liczą na jeszcze lepszą funkcjonalność powinni natomiast zwrócić uwagę na system Effects oferujący masaż wodny i powietrzny (kąpiel perełkowa), chromoterapię, podgrzewanie wody oraz funkcję automatycznej dezynfekcji.

Nowoczesna wanna z hydromasażem jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które chętnie korzystają z tradycyjnej wanny, ale chcieliby nadać jej dodatkową, korzystną dla ich zdrowia i samopoczucia funkcjonalność. Dobrej jakości wanna z hydromasażem łączy w sobie zalety obu rozwiązań pozwalając zarówno na tradycyjną kąpiel w pianie, jak i jej połączenie z relaksującym i regenerującym masażem w domowym zaciszu.

Shares: