Meble ze stali – w firmie i w domu

Meble stalowe zazwyczaj kojarzymy z takimi miejscami jak magazyny, szatnie, archiwa, hurtownie, warsztaty, banki czy sekretariaty – i rzeczywiście to głównie tam stanowią one jeden z głównych elementów wyposażenia przestrzeni użytkowej. Współczesny design – w dużej mierze minimalistyczny i funkcjonalny – wprowadził tego rodzaju meble również do domów. Meble metalowe stają się coraz popularniejsze. Na co zwrócić uwagę, decydując się na zakup takich mebli?

Meble stalowe – liczy się jakość

Meble ze stali wyróżniają się ponadstandardową wytrzymałością, stabilnością i odpornością na uszkodzenia czy na korozję, dlatego wyposaża się w nie miejsca, w których przechowywane są m.in. materiały wymagające szczególnego traktowania – np. dokumenty, klucze, substancje niebezpieczne, ale również narzędzia, czy duże ilości ciężkiego towaru itp.

Aby meble stalowe, takie jak szafy i szafki, skrytki, sejfy czy regały, spełniały należycie swoje funkcje, należy przede wszystkim zwrócić uwagę na to, jakich mebli potrzebujemy i wybrać te, które najbardziej spełniają nasze oczekiwania. 

Oczywiście w przypadku mebli nabywanych przez firmy czy instytucje najważniejsze będą względy techniczne i wymagania ściśle związane z charakterem prowadzonej działalności, jeśli natomiast nabywamy meble metalowe na własny użytek, istotne znaczenie będą miały również kwestie estetyczne. 

FX Meble – producent specjalistycznych mebli stalowych – oferuje wszelkiego rodzaju meble, w tym: biurowe, sportowe, szkolne, szpitalne, warsztatowe, biblioteczne, garażowe, które znajdują szerokie zastosowanie w różnych miejscach, w tym – niektóre z nich (np. regały, szafy i szafki) – także w domach.

Wszystkie meble marki FX Meble wykonane są ze stali najlepszej jakości i z dbałością o każdy szczegół, dlatego są nie tylko funkcjonalne, ale również estetyczne. Dzięki nim można efektywnie zagospodarować przestrzeń i w pracy, i w domu, będąc jednocześnie pewnym, że znajdujące się w nich dokumenty czy inne przedmioty, są odpowiednio zabezpieczone. 

Stylowe i uniwersalne

Takie właśnie są meble ze stali – stylowe i uniwersalne. To m.in. szafy metalowe, szafki oraz regały. FX Meble proponuje różne rodzaje i rozmiary tego typu mebli. Są to np. regały stelażowe, które są niezbędnym wyposażeniem warsztatów i magazynów, ale również przestrzeni biurowych. Spełnią swoje zadania także w mieszkaniach urządzonych w stylu industrialnym. 

Regały charakteryzują się nie tylko różnymi rozmiarami, ale także zmienną maksymalną wytrzymałością na obciążenia. Najbardziej uniwersalne są regały RMM i RPG, natomiast regały RWW, których nośność sięga nawet 2500 kg i które można łączyć w segmenty, są nieodzownym elementem wyposażenia dużych zakładów produkcyjnych, magazynów czy hurtowni.


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij