Turystyka

Condohotel nad morzem

Condohotel nad morzem to szansa na trafną inwestycję. Będąc właścicielem luksusowego apartamentu hotelowego, możesz ulokować swoje środki finansowe i czerpać regularne zyski (co miesiąc lub co kwartał na Twoje konto wpłynie wysokie wynagrodzenie pochodzące z wynajmu lokalu). Inwestując w Condohotel nad morzem zarobisz wynajmując, a dodatkowo zaoszczędzisz ze względu na możliwość długich pobytów właścicielskich, które z pewnością ucieszą Twoją rodzinę i przyjaciół!

Dlaczego Condohotel nad morzem to doskonała okazja na długofalową inwestycję z dużą stopą zwrotu?

Condohotel nad morzem to model biznesowy pozwalający zarabiać przez cały czas (nawet jeśli aktualnie nie wynajmujesz żadnego apartamentu). O co dokładnie chodzi? W przypadku, gdy Twój przychód jest konkretnym procentem od wpływów z wynajmu lokali w budynku, otrzymujesz zysk wypłacany od obrotu całego hotelu.

Jeśli zależy Ci na takim modelu biznesowym, koniecznie wypróbuj unikalną inwestycję Baltic Wave z luksusowymi udogodnieniami i powierzchnią apartamentów od 29 m2 aż do 130 m2 – w zależności od Twojego budżetu oraz indywidualnych założeń inwestorskich.

Condohotel nad morzem – jakie oferuje korzyści?

Condohotel nad morzem to przede wszystkim oszczędność czasu dla inwestujących ze względu na fakt, iż apartamentami zarządzają doświadczeni operatorzy. Warto również wspomnieć, iż zakupione lokale są wykańczane i wyposażane „pod klucz”, posiadają odrębną księgę wieczystą przekazywaną nowemu właścicielowi, a co najważniejsze – są zlokalizowane blisko morza i parków w sercu dzielnicy uzdrowiskowej (mowa o rozwiązaniu Beltic Wave). Poniżej przedstawiamy korzyści, jakie oferuje Condohotel nad morzem!

Condohotel nad morzem – korzyści

  • doświadczeni operatorzy hotelowi,
  • 200 metrów od plaży,
  • długie pobyty właścicielskie,
  • wykończenie i wyposażenie „pod klucz”,
  • nowoczesne projekty lokalów z wyjątkową infrastrukturą,
  • budynki realizowane w standardzie pięciogwiazdkowym,
  • bezobsługowe umowy zarządzania apartamentami.

Powyższe korzyści wiążą się z inwestycją w Condohotel nad morzem Baltic Wave o najwyższym standardzie dostępnym aktualnie w naszym kraju. Dostępne rodzaje apartamentów Baltic Wave pozwalają zarobić od ok 28 000 zł do około 178 000 zł netto w skali roku (finalne kwoty zależą przede wszystkim od metrażu apartamentów oraz stosowanych rozwiązań inwestycyjnych).

Condohotel nad morzem to również gama niepowtarzalnych udogodnień światowej klasy. Właściciele oraz goście apartamentów mogą korzystać z luksusowej strefy SPA & wellness, rozkoszować się wyśmienitymi kolacjami czy też relaksować w unikalnym basenie panoramicznym. To wszystko jest możliwe dzięki modelowi biznesowemu Condo i standardom Baltic Wave.

Shares: