Gadżety

Co kupić koledze na 18-stkę? Te pomysły będą prezentowym strzałem w dziesiątkę!

Wybór prezentu na 18-stkę dla chłopaka to nie zawsze łatwa sprawa. Nawet jeśli znasz swojego przyjaciela „na wylot”, z okazji jego 18. urodzin z pewnością chciałbyś podarować mu coś naprawdę wyjątkowego. Jak wybrać upominek, który nie tylko mu się spodoba, ale też go zaskoczy i pomoże spełnić nawet najbardziej szalone marzenie? Po prostu, zamiast tradycyjnych gadżetów wybierz raczej praktyczne vouchery. Spotkanie z gwiazdą? Daleka wyprawa? Możliwość wcielenia się w rolę prawdziwego artysty? Możliwości jest naprawdę wiele! Poznaj nasze inspiracje i wybierz prezent dla kolegi na 18-stkę, którego on nie zapomni na długo.

Sportowe prezenty na 18. urodziny dla chłopaka

Twój przyjaciel wprost uwielbia aktywnie spędzać czas? Trudno na dłużej utrzymać go w jednym miejscu, a podczas lockdownu urządził w swoim mieszkaniu niewielką siłownię? Jeśli tak właśnie jest, to znak, że powinieneś skupić się na wyborze sportowego prezentu dla kolegi na 18-stkę.

Zamiast tradycyjnej piłki, koszulki lub kolejnej pary hantli, postaw raczej na voucher, który pomoże mu rozwijać sportowe pasje. Udział w profesjonalnym off roadzie 4×4 to gwarantowane emocje i mnóstwo adrenaliny przez kilka godzin. Obdarowany w ten sposób kolega będzie mógł sprawdzić, jaka moc kryje się pod maską wielkiej maszyny z napędem na cztery koła.

Jeśli jednak ta przyziemna aktywność do za mało, prezentem na 18. urodziny dla kolegi spragnionego wrażeń niech stanie się lot szybowcem. Takiej rozrywki z pewnością nie odmówi żaden wytrawny marzyciel. Spacer pośród chmur będzie jeszcze bardziej ekscytujący, jeśli zdasz sobie sprawę z tego, że szybowiec to maszyna… bez silnika! Wszystkie propozycje podane w artykule odnajdziesz Jna stronie prezent na 18. urodziny dla chłopaka, w Katalogu Marzeń.

Kreatywne prezenty na 18-stkę dla przyjaciela

A może Twój najlepszy kolega to urodzony artysta, który wprost uwielbia poszukiwać nowych form na wyrażenie siebie? W Katalogu Marzeń mamy ich naprawdę wiele, a jednym z nich jest profesjonalnie zorganizowany kurs fotografii.

Podczas zajęć uczestnicy dowiedzą się, jak ustawiać światło, na co zwrócić uwagę, planując sesję zdjęciową w studio i czy fotografowanie w plenerze to zawsze dobry pomysł. Szukając kreatywnego prezentu dla chłopaka na 18. urodziny postaw na odrobinę artystycznego szaleństwa i pozwól mu na świetną zabawę.

Innym prezentem na 18-stkę dla kolegi może też być kurs barmański. Kto powiedział, że kompozycje tworzone w szklankach i kieliszkach nie mogą być niepowtarzalne? Taka przygoda za barem może się okazać początkiem nowej pasji i zaowocować pracą na długie lata.

Pomysły na prezent na 18. urodziny dla kolegi, który lubi gotować

Twój przyjaciel to urodzony szef kuchni, który zapewnia przekąski na każdej imprezie? Pozwól mu doskonalić swój talent i jako prezent na 18-stkę dla przyjaciela wybierz jeden z naszych kulinarnych voucherów. Udział w kursie sushi, podczas którego będzie można wcielić się w prawdziwego sushi mastera? A może raczej kurs kiperski, dzięki któremu solenizant nauczy się doskonale dobierać poszczególne gatunki piwa do potraw?

Innym pomysłem na pyszny prezent na 18. urodziny dla chłopaka może być po prostu udział w wielodaniowej, eleganckiej kolacji. Taki upominek podbije jego kubki smakowe i podniebienie.

Śmieszne prezenty na 18-stkę dla chłopaka

Chyba wszyscy zgodzą się z tym, że śmiechu nigdy za wiele. Zadbaj, aby nie zabrakło go również młodemu dorosłemu. Jako śmieszny prezent na 18-stkę dla kolegi wybierz więc na przykład wizytę w pokoju zagadek. Wydostać się z niego można tylko dzięki współpracy z przyjaciółmi, a przy tej, jak wiadomo, powodów do śmiechu nie brakuje. Zapowiada się naprawdę udana zabawa urodzinowa!

Jeśli nadal szukasz idealnego prezentu na 18. urodziny dla chłopaka, w Katalogu Marzeń znajdziesz wiele propozycji. Wśród zgromadzonych tam propozycji z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Shares: