Erotyka

Bodystocking – intymna garderoba do zadań specjalnych

To bielizna zupełnie inna niż wszystkie, która dedykowana jest temperamentnym paniom, a w sypialni mocno podkręca atmosferę. Ma erotyczny charakter i szturmem podbija polski rynek. Coraz częściej par decyduje się na jej zastosowanie, ponieważ kobieta w stroju bodystocking wygląda obłędnie. Sprawdź, jak nosić taką bieliznę i dlaczego tak mocno rozpala zmysły!

Bodystocking nie jest alternatywą zwykłej bielizny – to zupełnie inna jakość garderoby. Ściśle oplata kobiecie ciało i jest tak delikatna jak mgiełka. Ma postać kombinezonu i najczęściej więcej zakrywa, ale efektownymi prześwitami, które pobudzają zmysły. Jej nazwa pochodzi od angielskiego słowa „bodystocking”, które oznacza pończochę – strój jest wykonany z elastycznych tkanin, które zwykle stosuje się do produkcji rajstop. Choć mocno przylega, jest wygodny i nie uciska ciała.

Jak nosić erotyczną bieliznę w typie bodystocking?

Taką bieliznę nosi się zawsze na gołe ciało, rozpoczynając jej zakładanie od stóp – tak jak w przypadku pończoch. Delikatnie rozciągnij tekstylia ku górze, a następnie w rękawy włóż ręce i gotowe! Zwróć uwagę na to, czy wszystkie wcięcia, koronki oraz paseczki są odpowiednio ułożone. To lekka garderoba, która nie uwiera – dobrze ułożona na ciele zagwarantuje Ci odpowiedni efekt. Wybierając bodystocking, zwróć uwagę na rozmiar i formę, czy wybrany model pasuje do Twojej figury.

Materiał, z którego jest wykonana bielizna erotyczna, gwarantuje wysoką elastyczność, ale zbyt mały rozmiar spowoduje nieestetyczne rozciąganie, a w konsekwencji nawet uszkodzenie garderoby. Jeżeli korzystasz z bodystockingu po raz pierwszy, wypróbuj najpierw wersje gładkie, z mniejszą ilością wcięć i w całości zakrywające ciało. To nie jest bielizna, na którą wkłada się ubranie, chyba że jest to delikatne kimono, które przykrywa ciało na krótko przed spotkaniem we dwoje.

Jakie wersje bodystockingu są najbardziej popularne?

Dominuje koronka i siatka – najbardziej liczące się dekoracje w grze dla dwojga. Zmysłowe, pobudzające i atrakcyjne dodatki, które okrywają, ale jednocześnie tworzą delikatną przesłonę. Nie może zabraknąć prześwitujących tiuli, cienkich wstążek i pasków oraz mocno erotycznych wycięć w najbardziej intymnych częściach ciała. To kreatywna bielizna, która ma zapewnić parze rozkosz i dobrą zabawę. Dominują wyraziste kolory – czerwień i czerń. Dla kobiet ceniących sobie romantyczny aspekt spotkania dedykowane są bardziej stonowane, romantyczne modele w bieli i beżu. Rzadziej spotyka się bodystocking w kolorze cielistym. Jeżeli szukacie nowych doznań w sypialni, warto zapoznać się z kategorią bielizny erotycznej, jak https://www.kontri.pl/pl/menu/bielizna-erotyczna-158.html, by wybrać ulubiony model.

Bodystocking to nie jest propozycja wyłącznie dla bardzo szczupłych pań. W dobrej ofercie sklepu znajdują się także większe rozmiary. Jeżeli chcesz zaskoczyć swojego partnera, może warto zapoznać się z asortymentem?

Shares: