Erotyka

Czy szybki seks może dawać maksimum przyjemności?

W ostatnich latach coraz bardziej popularny staje się nurt slow. Slow fashion, slow food i w końcu slow sex. Jest to o tyle interesujące, że chodzimy po świecie, w którym wszystko jest fast. Aktualnie żyjemy bardzo szybko, a napięty harmonogram dnia często wymusza na nas skrócenie pewnych czynności do minimum. Niestety dotyczy to także seksu. W tej sytuacji zostaje nam jedynie szybki numerek, który wcale nie musi być pozbawiony przyjemności.

Szybki numerek – dlaczego warto?

Okazuje się, że spontaniczny seks ma wiele zalet. Po pierwsze nie zabiera on nam wiele czasu. Nie da się ukryć, że jest to także świetne rozwiązanie dla kochanków, którzy nie wyobrażają sobie poranka bez miłosnych igraszek. Szybki numerek sprawdzi się również wtedy, gdy partnerzy są mocno podnieceni i nie mają ochoty na grę wstępną. Ta forma bliskości może stanowić także swojego rodzaju niespodziankę dla ukochanej lub ukochanego. Warto dodać, że spontaniczny seks to świetna okazja do tego, aby nieco poeksperymentować z drugą połówką i kochać się w innych miejscach niż własna sypialnia.

Zmień myślenie o seksie

Seks nie musi kojarzyć nam się wyłącznie z czasochłonną rozrywką we wspólnym łóżku. Nie owijajmy w bawełnę, dla wielu zapracowanych par taka forma zbliżenia to wręcz luksus, na który przy obecnym tempie życia możemy pozwolić sobie co najwyżej raz w tygodniu. Ile jest takich wieczorów? Niewiele, prawda? Zamiast tracić czas w oczekiwaniu na dogodny moment, kiedy będziecie mieli mniej zajęć, weźcie krótki urlop, oddajcie pociechy do dziadków i przejdźcie na system szybkich numerków. Taki seks ma o wiele więcej zalet, niż moglibyście się spodziewać.

Czy szybki seks może dawać maksimum przyjemności

Dlaczego spontaniczny seks jest tak fajny? 

Spontaniczne zbliżenia pozwalają nam umacniać więź z ukochanym, nie wymagając jednocześnie dużego nakładu czasu. Umiejętnie podkręcają atmosferę i poprawiają jakość życia seksualnego. Co więcej, są także dowodem, że naprawdę siebie pragniecie i potrzebujecie choć przez chwilę czuć swój wzajemny żar.

Szybki seks to także idealny moment na wprowadzenie sex gadżetów z sex shopu. Może właśnie w tym momencie będziecie chcieli dodać swoim zbliżeniom trochę pikanterii? W asortymencie https://sexshop112.pl/ znajdziecie m.in. korki analne, koraliki orgazmowe czy masażery łechtaczki. Nie zapominajmy także o lubrykancie. Spontaniczny stosunek między kochankami nie należy raczej do wcześniej planowanych sytuacji, dlatego jak to mówią – przezorny zawsze ubezpieczony. Zadbajcie więc o to, aby w waszym domu leżała mała buteleczka żelu intymnego, Panie zaś mogą mieć go zawsze przy sobie w torebce. Niestety kobiece miejsca intymne mogą nie zdążyć się nawilżyć, co może powodować dyskomfort i prowadzić do bolesnych otarć.

Szybki seks – jakie pozycje? 

Podczas szybkich numerków najlepiej sprawdzą się te pozycje, które nie wymagają wielu przygotowań. Najlepiej więc, aby partnerka oparła się o najbliższy mebel, a mężczyzna wszedł w nią od tyłu. To właśnie w tej pozycji kochankowie w największym stopniu kontrolują głębokość penetracji.

Kolejną pozycją, którą warto wykorzystać podczas szybkiego stosunku, jest tzw. pozycja siedząca przednia. Główną rolę odgrywa w niej kobieta, która siedzi przodem do mężczyzny, a jej nogi znajdują się po obu stronach ud partnera. To ułożenie ciał zapewnia intymną bliskość i sprawia, że kochankowie patrzą sobie w oczy, wymieniają czułe i podniecające spojrzenia, a także namiętne pocałunki i miłosne szepty.

Wiele par nie wyobraża sobie seksu bez długiej i upojnej nocy. Jednak jak widać, warto czasem urozmaicić swoje życie seksualne i zdecydować się na tzw. szybki numerek. Intensywny kwadrans może przynieść nam o wiele więcej satysfakcji i zadowolenia niż niejedna długa gra wstępna.

Shares: