LifestyleZakupy

7 prezentów na 30. urodziny, które zrobią wrażenie i zapadną w pamięć!

Lista prezentów na 30. urodziny została przygotowana z myślą o tych, którzy do ostatniej chwili nie mogą zdecydować, co kupić. Wbrew pozorom nie jest to wybór łatwy, ponieważ jest to taki etap w życiu, w którym człowiek twierdzi, że ma już wszystko lub sam nie jest pewny, czego by chciał. Kiedy jednak termin imprezy zbliża się nieubłaganie, nie pozostaje nic innego, jak wybrać którąś z poniższych opcji.

1. Życzenia od Idola

Celebrowanie urodzin należy zawsze rozpocząć od złożenia życzeń. Co, jednak jeśli wyręczy nas w tym ktoś, kogo podziwia solenizant? Takiej niespodzianki z pewnością długo nie zapomni. Dzięki ofercie stworzonej przez portal TwójBohater możliwe jest zamówienie minutowych przemów dedykowanych wybranej osobie. Ich autorami będą prawdziwi Idole, czyli osoby, które znamy z telewizji czy pierwszych stron gazet. Bogata baza dostępnych osób obejmuje licznych sportowców, piosenkarzy, aktorów, poetów oraz muzyków. Czy można rozpocząć urodzinową zabawę lepiej niż poprzez życzenia od osoby, którą szanujemy za jej wybitne osiągnięcia?

2. Voucher na sesję zdjęciową

Jeśli nasz znajomy uwielbia sterczeć przed obiektywem i szczyci się rozbudowanymi social mediami, zaproszenie go na sesję zdjęciową będzie strzałem w dziesiątkę. Taki prezent na urodziny pozwoli mu poczuć się jak ryba w wodzie na profesjonalnym planie zdjęciowym. Wydarzenie może zostać zrealizowane zarówno w studiu fotograficznym, jak i w plenerze. Wszystko zależeć będzie od samego obdarowanego. To on zadecyduje o charakterze sesji i jej tematyce. Może postawić na portret rodzinny lub klimat buduarowy. Cokolwiek wybierze, będzie to zgodne z jego upodobaniami, dlatego sam udział w przygodzie powinien dostarczyć mu mnóstwa radości.

3. Masaż tajski

Ten szczególny rodzaj masażu łączy ze sobą różne techniki i elementy akupresury oraz pasywnej jogi. Wykonuje się go przy użyciu wszystkich kończyn, zmieniając powierzchnię i siłę nacisku poprzez przechodzenie stopniowo na dłonie, łokcie, pojedyncze palce, stopy, a nawet przedramiona. Pracownicy salonu dostosowują tempo i moc ucisków do preferencji uczestnika. Dzięki temu wyjdzie on z zabiegu całkowicie zrelaksowany i wypoczęty. Poprawi się przy tym stan jego skóry oraz jej elastyczność.

4. Jazda quadem

Przejażdżka czterokołowcem to prawdziwa gratka dla każdego fana motoryzacji. Atrakcja ta spodoba się także osobom, które szukają okazji do wyszalenia się. Wydarzenie realizowane jest na specjalnym torze typu OFF ROAD, a zatem jazda odbywa się po bezdrożach. Uczestnik będzie musiał utrzymać kontrolę nad pojazdem i wykazać się refleksem, by ominąć wszystkie przeszkody i stawić czoła wertepom. Udział w przygodzie to gwarancja wzmożonej adrenaliny i wyrzutu endorfin.

5. Beztroska zabawa w Parku Trampolin

Park Trampolin to nie tylko miejsce, gdzie można spędzić czas na podskokach, ale też przestrzeń wypełniona dodatkowymi atrakcjami. Należą do nich tory przeszkód, ścianki wspinaczkowe, boiska do gry w piłkę bądź kosza, a także parki linowe. Na terenie ośrodka można więc korzystać z najróżniejszych rozrywek. Wypad do takiego miejsca sprawdzi się u osób chcących po raz kolejny obudzić drzemiące w sobie dziecko i wyszaleć się za wszystkie czasy. Wysiłek, jakiego doświadcza człowiek na trampolinach, z powodzeniem zastępuje dzienny trening na siłowni, pozwalając spalić mnóstwo kalorii.

6. Skok w wirtualną przestrzeń

Fanom gier wideo oraz filmów science-fiction zapewne spodoba się wycieczka po świecie wirtualnej rzeczywistości. Już teraz można odbyć ją w specjalnym salonie VR dzięki wykorzystaniu technologicznie udoskonalonych gogli. Profesjonalny sprzęt przeniesie uczestnika do zupełnie nowego uniwersum. Może być to magiczny świat, futurystyczna kraina, a nawet bajkowa wioska.

7. Jazda Lamborghini Galladro

Przejażdżka Gallardo to coś dla miłośników luksusu i nietuzinkowych rozwiązań motoryzacyjnych. Opływowy kształt auta i ostre linie świateł to widok, który wywołuje gęsią skórkę nawet wtedy, gdy kultowe Lamborghini stoi zaparkowane. Jeszcze większe wrażenie samochód wywoła na torze, gdzie obdarowany zmierzy się z czasem, przecinając prawdziwą pętlę wyścigową. Zasiądzie on za kierownicą w towarzystwie wyszkolonego instruktora.

Shares: