Kuchnia

Zalety grilla gazowego marki Köler

Planujesz zakup grilla gazowego? Chciałbyś przeznaczyć go do użytku w małej gastronomii? Jeśli odpowiedzi na powyższe pytania brzmią „tak”, zapoznaj się z najważniejszymi cechami grilla gazowego Relish v2 marki Köler.

Stal nierdzewna – podstawa konstrukcji

Grille gazowe Köler produkowane są z myślą o najbardziej wymagających klientach. Odznaczają się wysokiej jakości konstrukcją, opartą o wykorzystanie stali nierdzewnej, co zapewnia stabilność i wytrzymałość mechaniczną. Wysoka odporność materiału sprawia, że grill gazowy służyć będzie przez długie lata, także w profesjonalnej gastronomii.

Również dolna szafka została stworzona ze stali nierdzewnej, co zapewnia jej trwałość i dobrą izolację od warunków zewnętrznych. Dzięki temu można w niej bezpiecznie przechowywać wszystko, co jest niezbędne podczas grillowania.

Kolejnym elementem stalowym są duże, łożyskowane koła, które umożliwiają łatwe przemieszczanie urządzenia. W celu zapewnienia stabilności i uniknięcia niechcianego przesunięcia grilla, dwa z nich zostały wyposażone w blokadę.

Ruszt – najważniejszy element grilla

Tym, na co najbardziej zwraca uwagę wytrawny kucharz, jest ruszt. W grillach marki Köler został on wykonany z trwałego żeliwa, co zapewnia mu długą żywotność podczas pracy. Jest on przy tym stabilny i łatwy do utrzymania w czystości. Dodatkowa taca na tłuszcz zabezpiecza palniki przed ich zalaniem, a jednocześnie zapobiega spalaniu tłuszczu, dzięki czemu nie powstają szkodliwe dla zdrowia węglowodory aromatyczne.

Oprócz głównego żeliwnego rusztu dostępny jest także dodatkowy ruszt, wykonany w technice spieku ceramicznego.

Jeśli oprócz grillowanego mięsa czy kiełbasek planujesz jeszcze przygotowywanie hamburgerów albo warzyw, możesz wykorzystać do tego żeliwną płytę grzewczą. Z kolei podgrzewanie dań albo gotowanie możliwe jest na bocznym palniku. W momencie, w którym nie jest on potrzebny, może zostać przykryty płytą ze stali nierdzewnej.

Grill gazowy Relish v2 przystosowany jest także do zainstalowana rożna elektrycznego, dzięki czemu jego możliwości jeszcze bardziej się rozszerzają.

Funkcjonalny dzięki akcesoriom

Podczas zawodowego przygotowywania dań z grilla, każdy przedmiot musi znajdować się w zasięgu ręki. Z myślą o wszystkich, dla których grillowanie to sposób na życie, przy urządzeniach marki Köler przygotowane zostały praktyczne półki oraz haki do mocowania akcesoriów.

Dużą funkcjonalnością odznacza się także lekko pochylony panel sterujący, na którym znajdują się pokrętła. Zostały one zaizolowane, dzięki czemu nie nagrzewają się podczas przygotowywania potraw. Dodatkowym ułatwieniem dla każdego kucharza będzie dokładny, wbudowany termometr.

Dostępność

Grille gazowe marki Köler można łatwo zamówić przez internet, pod adresem: koler.pl. Będziesz mógł zapoznać się tam z ich specyfikacją, a jeśli zdecydujesz się na zakup, otrzymasz w gratisie wąż z reduktorem, fartuch oraz solidny pokrowiec na grill. Dzięki niemu będziesz mógł ochronić nowy sprzęt przed warunkami zewnętrznymi w czasie przerw od pracy.

Shares: