Dzieci

Top 5 niezabawkowych prezentów dla noworodka

Gdy w rodzinie lub w gronie najbliższych przyjaciół pojawi się dziecko, każdy z niecierpliwością oczekuje momentu, w którym będzie mógł po raz pierwszy je zobaczyć i pogratulować rodzicom. Jaki prezent, który nie będzie zabawką, sprawdzi się najlepiej w takiej okoliczności? Ręczniki dla dzieci a może pieluszki? Poznaj 5 najlepszych propozycji.

Ręczniki dla dzieci — praktyczny prezent, który zawsze się przyda

Jak wiadomo, łazienka to idealne środowisko dla rozwoju bakterii i innych drobnoustrojów. Chcąc zapewnić bezpieczeństwo maluszkowi, należy zadbać o to, aby stosowane ręczniki dla dzieci były świeże i czyste, a nie wilgotne i pełne niebezpiecznych dla skóry malca zarazków.

Pieluszki — niezbędny element wyprawki

Pieluszki jednorazowe to takie akcesorium, które zawsze się przyda. Wykorzystywane są każdego dnia aż do momentu odpieluchowania maluszka. Dość ciekawym pomysłem, który zachwyci każdego rodzica, jest podarowanie tortu wykonanego z pieluszek. Można także pokusić się o samodzielne przygotowanie takiego upominku, co nie jest czymś skomplikowanym, jak mogłoby się na samym początku wydawać.

Ubranka — coś, co ucieszy każdą mamę

Kupując ubranka dla niemowlaka w prezencie, trzeba pamiętać o dwóch bardzo istotnych rzeczach, a mianowicie o guście mamy oraz o odpowiednim rozmiarze. Warto pamiętać, iż wymiary poszczególnych ubranek różnych producentów nie są sobie równe i może zdarzyć się sytuacja, że kupione ciuszki będą już na malca za małe. Każdej mamie przydadzą się zarówno ubranka codzienne, jak i te bardziej eleganckie. Wybór jest dość spory, więc bez większego problemu można znaleźć coś odpowiedniego na daną porę roku, co będzie ładnie się prezentować.

Milutka pościel dla lepszego komfortu snu

Dodatkowy komplet pościeli dla maluszka to praktyczny prezent, który bez wątpienia doceni każda mama. Pierwsza pościel ma typowe wymiary (120 × 90 cm), więc nie ma powodu do obaw, że zakupiony model będzie w nieodpowiednim rozmiarze. Warto zwrócić uwagę na rodzaj materiału, z jakiego wykonana jest pościel. Z pewnością świetnym pomysłem będzie miła w dotyku i delikatna bawełna

Miły w dotyku kocyk, który daje poczucie bezpieczeństwa

Kocyk zawsze przyda się mamie podczas spacerów i w domu. Wybierając taki podarunek, warto rozważyć zakup kocyka metryczki z imieniem noworodka, jego datą urodzenia, jak i nawet wagą i długością urodzeniową. Będzie to więc prezent zarówno praktyczny, jak i również.cechujący się dużą wartością emocjonalną.

Shares: