AGD i RTV

Roboty sprzątające – najlepszy wybór dla domu i apartamentu

Duże powierzchnie mieszkalne wymagają od nas znacznie więcej wysiłku podczas sprzątania czy mycia podłogi niż wówczas, gdy dysponujemy mniejszym metrażem.  Z pewnością wielokrotnie myśleliście już o tym, jak udoskonalić cały proces sprzątania domu w taki sposób, aby był łatwy i przyjemny, a jednocześnie efektywny. Z pomocą śpieszą nam dziś najnowsze technologie opracowane przez robotyków, a wśród nich roboty sprzątające i mopujące – Irobot Roomba oraz Brava. Szczegóły są dostępne na stronie irobot.pl

Funkcjonalne i efektywne iroboty do zadań specjalnych

Jeśli nie lubimy biegać po domu z odkurzaczem, a następnie zmywać podłogi mopem powinniśmy rozważyć zakup Irobota. To wyjątkowe urządzenie jest nie tylko ciche i kompaktowe, ale bardzo skuteczne w działaniu. Specjalny układ gumowych szczotek pozwala w łatwy sposób zbierać kurz i brud, a nowoczesny spryskiwać precyzyjnie odmierza odpowiednią ilość płynu niezbędną do wyczyszczenia danej powierzchni czy konkretnego zabrudzenia. Ogromną zaletą Irobota jest pełna automatyzacja. Roboty sprzątające są na tyle samodzielne, że czyszczą podłogi w kolejnych pomieszczeniach, a znakomity system jezdny pozwala im omijać wszelkie przeszkody. Warto również zwrócić uwagę na zaawansowany system filtrów, który bez trudu wyłapuje kurz, pyłki i alergeny sprawiając, że powietrze w każdym wnętrzu jest świeże i przyjazne domownikom.

Wygodna technologia bezkablowa i ładowanie

Urządzenia Irobot nie muszą być zasilane prądem z gniazdka elektrycznego, dlatego nie mają kabli i zapewniają praktycznie nieograniczoną mobilność. Każdy irobot został opracowany w taki sposób, aby wykonał jeden cykl sprzątania na określonym metrażu. Przykładowo – w zależności od modelu irobot mopujący Braava jet™ może odkurzyć od  25 m2  do 93 m2  w trybie odkurzania. Każdy Irobot zapewnia funkcję automatycznego powrotu do stacji dokującej w celu kolejnego naładowania.

Roboty mopujące Brava – różne zastosowania i cykle pracy

Uniwersalny robot mopujący Braava jet™  został zaprojektowany w taki sposób, aby skutecznie czyścić z kurzu, brudu i plam niewielkie powierzchnie. Jako doskonałe urządzenie sprzątające zostało docenione przez klientów i wyróżnione w prestiżowych konkursach. Posiada trzy różne tryby pracy, dzięki którym każda odkurzona i umyta powierzchnia lśni czystością i zachwyca świeżością.

iRobot Braava® seria 300 – funkcjonalny model do dużych powierzchni

Niezawodny irobot mopujący iRobot Braava® z serii 300 to znakomite rozwiązanie do apartamentów i domów mieszkalnych o dużej powierzchni użytkowej. Robot ten za pomocą kostki nawigacyjnej, która kieruje go w taki sposób, aby odkurzył i oczyścił całą powierzchnię podłogi na jednym poziomie. Wyposażony w specjalny system nawigacyjny iAdapt® 2.0 oraz kamerę Irobot doskonale spełnia swoją funkcję zbierając zabrudzenia, kurz oraz pyłki, a następnie przecierając podłogi na mokro.

Robot odkurzający Roomba ® i7+

Najnowszy model irobota Roomba wyróżnia się niezwykle sprawnym układem jezdnym oraz efektywnym systemem odkurzania. Inteligentny system mapowania przestrzeni tzw. Imprint ™ Smart Mapping pozwala robotowi zlokalizować miejsce, które należy oczyścić. Dzięki tej funkcji irobot pozwala sprawnie wyczyścić całą powierzchnię tworząc optymalną ścieżkę sprzątania.

Shares: