Duże powierzchnie mieszkalne wymagają od nas znacznie więcej wysiłku podczas sprzątania czy mycia podłogi niż wówczas, gdy dysponujemy mniejszym metrażem.  Z pewnością wielokrotnie myśleliście już o tym, jak udoskonalić cały proces sprzątania domu w taki sposób, aby był łatwy i przyjemny, a jednocześnie efektywny. Z pomocą śpieszą nam dziś najnowsze technologie opracowane przez robotyków, a wśród nich roboty sprzątające i mopujące – Irobot Roomba oraz Brava. Szczegóły są dostępne na stronie irobot.pl

Funkcjonalne i efektywne iroboty do zadań specjalnych

Jeśli nie lubimy biegać po domu z odkurzaczem, a następnie zmywać podłogi mopem powinniśmy rozważyć zakup Irobota. To wyjątkowe urządzenie jest nie tylko ciche i kompaktowe, ale bardzo skuteczne w działaniu. Specjalny układ gumowych szczotek pozwala w łatwy sposób zbierać kurz i brud, a nowoczesny spryskiwać precyzyjnie odmierza odpowiednią ilość płynu niezbędną do wyczyszczenia danej powierzchni czy konkretnego zabrudzenia. Ogromną zaletą Irobota jest pełna automatyzacja. Roboty sprzątające są na tyle samodzielne, że czyszczą podłogi w kolejnych pomieszczeniach, a znakomity system jezdny pozwala im omijać wszelkie przeszkody. Warto również zwrócić uwagę na zaawansowany system filtrów, który bez trudu wyłapuje kurz, pyłki i alergeny sprawiając, że powietrze w każdym wnętrzu jest świeże i przyjazne domownikom.

Wygodna technologia bezkablowa i ładowanie

Urządzenia Irobot nie muszą być zasilane prądem z gniazdka elektrycznego, dlatego nie mają kabli i zapewniają praktycznie nieograniczoną mobilność. Każdy irobot został opracowany w taki sposób, aby wykonał jeden cykl sprzątania na określonym metrażu. Przykładowo – w zależności od modelu irobot mopujący Braava jet™ może odkurzyć od  25 m2  do 93 m2  w trybie odkurzania. Każdy Irobot zapewnia funkcję automatycznego powrotu do stacji dokującej w celu kolejnego naładowania.

Roboty mopujące Brava – różne zastosowania i cykle pracy

Uniwersalny robot mopujący Braava jet™  został zaprojektowany w taki sposób, aby skutecznie czyścić z kurzu, brudu i plam niewielkie powierzchnie. Jako doskonałe urządzenie sprzątające zostało docenione przez klientów i wyróżnione w prestiżowych konkursach. Posiada trzy różne tryby pracy, dzięki którym każda odkurzona i umyta powierzchnia lśni czystością i zachwyca świeżością.

iRobot Braava® seria 300 – funkcjonalny model do dużych powierzchni

Niezawodny irobot mopujący iRobot Braava® z serii 300 to znakomite rozwiązanie do apartamentów i domów mieszkalnych o dużej powierzchni użytkowej. Robot ten za pomocą kostki nawigacyjnej, która kieruje go w taki sposób, aby odkurzył i oczyścił całą powierzchnię podłogi na jednym poziomie. Wyposażony w specjalny system nawigacyjny iAdapt® 2.0 oraz kamerę Irobot doskonale spełnia swoją funkcję zbierając zabrudzenia, kurz oraz pyłki, a następnie przecierając podłogi na mokro.

Robot odkurzający Roomba ® i7+

Najnowszy model irobota Roomba wyróżnia się niezwykle sprawnym układem jezdnym oraz efektywnym systemem odkurzania. Inteligentny system mapowania przestrzeni tzw. Imprint ™ Smart Mapping pozwala robotowi zlokalizować miejsce, które należy oczyścić. Dzięki tej funkcji irobot pozwala sprawnie wyczyścić całą powierzchnię tworząc optymalną ścieżkę sprzątania.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj