Erotyka

Punkt G- Wszystko, co musisz o nim wiedzieć

Wiele osób wie, że punkt G doprowadza partnerkę do niesamowitej rozkoszy. Prowadzi to więc do tego, że dużo osób pragnie go odszukać. Nie należy to do łatwych zadań i trzeba posiadać choćby minimalną wiedzę na temat tego, jak zabrać się do poszukiwań punktu G. Wszystko, co musisz wiedzieć o ,,guziczku’’ rozkoszy znajdziesz poniżej.

Czym jest i gdzie znajduje się kobiecy punkt rozkoszy, jakim jest punkt G?

Punkt G jest mocno unerwionym miejscem kobiecej pochwy, którego symulowanie podczas stosunku doprowadza Panie do orgazmu. Według niemieckiego ginekologa, który odkrył punkt G, jest on odpowiednikiem męskiej prostaty. Stymulowany wywołuje gwałtowne odczuwanie seksualnej przyjemności. 

Sen z powiek wielu osobom spędza pytanie, gdzie znajduje się punkt G? Jest on umiejscowiony na przedniej ściance pochwy. Jego powierzchnia nie jest zbyt duża, ale wbrew pozorom łatwa do wyczucia. Punkt G, potocznie zwany punktem rozkoszy, wyczuwalny jest jako niewielkie zgrubienie, przypominające mały guziczek umiejscowiony na ścianie pochwy. Jest on nieco szorstki na powierzchni. 

Punkt G- jak znaleźć punkt rozkoszy?

Punkt G może być wyczuty poprzez wprowadzony do pochwy palec, który skierowany będzie ku jej przedniej ściance. Jego nieduża powierzchnia może sprawiać wrażenie pokrzyżowanych włókien mięśniowych, które stawiają niewielki opór. Aby stymulować punkt G przy użyciu palców, trzeba delikatnie masować i gładzić wejście do kobiecej pochwy, a następnie subtelnie i zdecydowanie wsunąć w nią palce, ale tak, by były one skierowane do przedniej części pochwy. Należy wciskać punkt po punkcie, aż znajdzie się jego szorstki fragment. 

W poszukiwaniach punktu G może pomóc użycie języka. Dlatego, że punkt rozkoszy znajduje się praktycznie na wejściu do kobiecej pochwy, może być on znaleziony dzięki oralnym pieszczotom. Przy użyciu języka, można masować, a także naciskać, co przyczyni się do odnalezienia rozkosznego punktu G. Najłatwiej jest go znaleźć, kiedy kobieta jest podniecona, dlatego że wtedy ten ,,guziczek” jest zdecydowanie większy, a także bardziej wypukły. 

Jak stymulować kobiecy punkt rozkoszy?

Najlepszą pozycją do stymulowania kobiecego punktu rozkoszy, jest tak zwana pozycja ,,na pieska”. Wówczas czubek członka może uderzać w ten punkt z odpowiednio dostosowaną do preferencji partnerki siłą. Sprawi to, że kobieta będzie odczuwać niesamowitą rozkosz. Inną pozycją, podczas której można stymulować punkt G, jest pozycja ,,na łyżeczkę”. Można także spróbować innych pozycji, dzięki którym będzie możliwa stymulacja punktu G, ważne, by były one zgodne z preferencjami. Odrobina wyobraźni znacznie pomoże w jego odnalezieniu i pieszczeniu.  Dodatkowo stymulacja punktu G możliwa jest dzięki zabawkom erotycznym dostępnym w sex shopie Veneria.pl, na przykład przy użyciu realistycznego dilda.

Punkt G- wskazówki i porady

W celu znalezienia i stymulowania punktu G, warto wybrać pozycję pozwalającą na penetrację od tyłu. Mężczyzna, który będzie znajdować się za kobietą, będzie miał łatwiejszy dostęp do jej pochwy. Ważne jest też to, by kobieta miała uniesione biodra. Warto pozwolić kobiecie na nieco dominacji i kontroli. Kobieta znajdująca się na górze będzie miała możliwość kontrolowania kierunku oraz intensywności stymulacji, co znacznie ułatwi jej dotarcie do punktu rozkoszy. Podczas seksu oralnego kobieta ma dużo większą szansę na orgazm. Partner może podwójnie sprawiać jej przyjemność, poprzez ustne stymulowanie łechtaczki i jednoczesne używanie palców do stymulacji punktu G. Kobiety, które samodzielnie chcą stymulować punkt G, mogą wykorzystać erotyczne zabawki – wibratory, sztuczne penisy lub https://veneria.pl/250-realistyczne-dildo.

Shares: