Finanse

Pożyczka na motocykl, czyli dlaczego warto porzucić 4 kółka?

Zastanawiasz się nad przesiadką na motocykl i szukasz argumentów, które pomogą podjąć Ci ostateczną decyzję? Zapoznaj się z poniższym artykułem i dowiedz się, kiedy warto zdecydować się na odejście od samochodu – pożyczka na motocykl może być inwestycją o wysokiej stopie zwrotu.

Czy pożyczka na motocykl zwróci się dzięki oszczędności paliwa?

W obliczu wysokich cen paliwa, wiele osób rozważających przesiadkę na motocykle uzależnia tę decyzję od potencjalnej oszczędności w zużyciu benzyny. Warto pamiętać jednak, że nie sposób ustalić jednego, uniwersalnego przelicznika, który określi nam, po jakim czasie pożyczka na motocykl przyniesie nam oczekiwany zwrot.

Wśród najważniejszych czynników, które determinują potencjalne oszczędności, należy wyróżnić przede wszystkim parametry związane z mocą maszyny oraz sam styl jazdy. Przemieszczanie się zgodnie z wyznacznikami tzw. ecoriding i wybór pojazdu o relatywnie małej mocy rzeczywiście może wygenerować mniejsze koszty za paliwo. Należy podkreślić, że czynnik ten jest jednak wysoce indywidualny – precyzyjne przeliczenie potencjalnych oszczędności może nastąpić dopiero w momencie zdecydowania się na dany model.

Pożyczka na motocykl to remedium na problemy z podróżowaniem po mieście

Przemieszczanie się w miastach nierzadko wiąże się z licznymi utrudnieniami, spowodowanymi przez remonty, przebudowy oraz ograniczenia w ruchu. Przesiadka na motocykl pozwala ominąć znaczną część korków, oszczędzając wiele bezcennego czasu. To bardzo dobry wybór zarówno do centrum największych miast wojewódzkich, jak i mniejszych miejscowości, które również napotykają na problemy z zakorkowaniem.

Zapomnij o problemach z parkowaniem

Mieszkasz w miejscu, w którym trudno trafić na wolne miejsce parkingowe? Twój pracodawca nie posiada wydzielonej strefy na pojazdy osób dojeżdżających dla pracy? Motocykl może być rozwiązaniem Twoich zmartwień – dzięki swojej kompaktowym wymiarom stanowi on doskonałą alternatywę względem samochodów osobowych. Pożyczka na motocykl sprawi, że będą one służyć głównie do wycieczek dla całej rodziny.

Zastanawiasz się, skąd wziąć dodatkowe pieniądze?

Zapoznaj się z ofertą TAKTO Finanse – marki oferującej nawet 10 000 złotych, podzielonych 40 niskich rat. To rozwiązanie, które doskonale wpasuje się nawet w napięty budżet domowy, zapewniając wysoką elastyczność przez cały okres trwania umowy. Już dziś odwiedź stronę TAKTO Finanse, wypełnij elektroniczny wniosek pożyczkowy, czekaj na odpowiedź od konsultanta, a pieniądze trafią na Twoje konto bankowe nawet w 15 minut od złożenia dyspozycji.

Źródło: taktofinanse.pl

Shares: