Platforma ParcelABC jest innowacyjnym rozwiązaniem ustanawiającym nowe zasady na globalnym rynku dostarczania przesyłek. Powstała z myślą o wykorzystaniu pustego miejsca w pojazdach kurierów i firm przewozowych. Taka strategia daje pewność, że nawet przesyłki ekspresowe będą dostarczane bezpiecznie i w najniższej cenie, a na tym przecież zależy klientom indywidualnym i firmom.

Zaoszczędzisz czas i pieniądze
Wyjątkowy system ParcelABC pozwala za dostępną cenę operatywnie wysyłać i odbierać przesyłki nie wychodząc z domu – wystarczy wpisać adres nadawcy i odbiorcy. Używając kodu przewóz można śledzić w Internecie. Cena przesłania zależy od miejsca lokalizacji nadawcy i odbiorcy, wagi i wymiarów przesyłki.

Jedyny w swoim rodzaju algorytm łączy najbardziej niezawodnych kurierów z całego świata w jedną sieć. Po złożeniu przez klienta zamówienia firma ParcelABC wyszukuje puste miejsce z przeznaczeniem na przesyłkę klienta w jednym z wielu pojazdów dostawczych jadących wybraną trasą. System planuje trasę, optymalizując ją pod kątem czasu lub ceny albo i czasu, i ceny. Po wysłaniu przesyłka może być przewożona pojazdami kilku firm kurierskich lub przewozowych, zanim dotrze do adresata, a na życzenie może zostać dostarczona tylko przez jednego kuriera.

Od samego początku szukamy coraz bardziej innowacyjnych sposobów na świadczenie usług w sposób gwarantujący zadowolenie każdego klienta. Skupiamy się na uwzględnianiu wszystkich bez wyjątku potrzeb i dostosowywaniu się do zachodzących szybko zmian.

Poznaj sposoby, dzięki którym zaoszczędzisz czas i stres podczas oczekiwania oraz zlecania przesyłki kurierskiej

Platforma przesyłek ParcelABC rozszerza swoją działalność
Internetowa platforma przesyłek kurierskich ParcelABC dalej rozszerza działalność w Europie Zachodniej – obecnie przesyłki można dostarczać do/z Francji, Włoch, Chorwacji, Słowenii, Słowacji oraz wewnątrz tych państw. Platforma w bieżącym roku aktywnie rozwija się i w Azji – od drzwi do drzwi za pośrednictwem ParcelABC można nadawać przesyłki z Singapuru, Indonezji, Australii, Malezji czy też Tajlandii. 

ParcelABC umożliwia płatności kryptowalutami
Oferowanie najlepszych stawek za dostarczanie przesyłek dla firm i osób prywatnych nie zawsze wystarcza. Dlatego firma ParcelABC poszła o krok dalej i zdecydowała się na wdrożenie płatności kryptowalutami. W ten sposób zyskała więcej możliwości w nieustannie rozwijającym się świecie handlu elektronicznego.

Poznaj sposoby, dzięki którym zaoszczędzisz czas i stres podczas oczekiwania oraz zlecania przesyłki kurierskiej

Platforma ParcelABC jednoczy duże i małe firmy kurierskie na całym świecie, jest jedną z największych sieci w tym obszarze działalności. Więcej informacji na temat usług dostarczania przesyłek, jakie oferuje firma ParcelABC, można znaleźć na stronie internetowej www.parcelabc.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj