Lifestyle

Poszukujesz niebanalnego pomysłu na wieczór panieński?

Wielkimi krokami zbliża się sezon na wesela i wieczory panieńskie. Wizyta u numerologa może być niezwykle oryginalnym prezentem dla przyszłej pani młodej, a także ciekawym pomysłem na spędzenie wieczoru panieńskiego w gronie koleżanek. Dowiedz się, jakie interesujące narzędzia oferuje numerologia.

Co kryją w sobie liczby?

Jeśli zastanawiasz się nad nietuzinkową niespodzianką dla koleżanki, kuzynki czy siostry, która niedługo wychodzi za mąż a sztampowe prezenty dostępne w sklepach wydają Ci się mało interesujące, postaw na coś wyjątkowego. W ostatnich latach coraz większą popularnością cieszy się numerologia, dzięki której możliwe jest spojrzenie na swoje życie z zupełnie nowej perspektywy. Symboliczne i ukryte znaczenie liczb, które wykorzystywane jest w tej fascynującej dziedzinie z pogranicza ezoteryki, psychologii i magii nierzadko pozwala znaleźć odpowiedzi na wiele nurtujących nas pytań. Sesja portretu numerologicznego czy też sesja czytania kronik Akaszy w wykonaniu doświadczonego numerologa z pewnością na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestniczek wieczoru panieńskiego.

Jak wygląda sesja portretu?

Artyści plastycy tworzą swoje dzieła przy użyciu narzędzi malarskich, natomiast numerologowi do stworzenia portretu opartego na liczbach potrzebna jest między innymi data urodzenia. To na jej podstawie obliczania jest tzw. wibracja główna konkretnej osoby, stanowiąca trzon każdego portretu numerologicznego. Dodatkowo do stworzenia tego jedynego w swoim rodzaju odwzorowania osobowości wykorzystuje się też między innymi analizę wibracji imienia (lub imion, jeśli jest ich więcej) i nazwiska (nazwisk) w których zapisane są liczby karmiczne. Doświadczony numerolog znajdzie w nich sporo informacji na temat każdego człowieka. Sporo można wyczytać również z odręcznego podpisu. Połączenie tych wszystkich informacji w całość daje jedyny w swoim rodzaju rezultat, który – podobnie jak dzieło plastyczne – posiada wiele warstw znaczeniowych i stanowi doskonały punkt wyjścia do analizy osobowości.

A może kursy lub warsztaty?

Innym ciekawym pomysłem na prezent oraz spędzenie czasu w inspirujący sposób (nie tylko w ramach wieczoru panieńskiego) może być udział w warsztatach oraz kursach numerologicznych. Kurs tworzenia portretu numerologicznego, kurs czytania kronik Akaszy czy też kurs afirmacji i dekretów pomogą rozwinąć pasję związaną z szeroko pojętymi zagadnieniami ezoterycznymi. Zajęcia prowadzone przez pełnych pasji nauczycieli mogą stać się też natchnieniem do zmiany ścieżki zawodowej. Różnego rodzaju kursy i warsztaty z zakresu numerologii oraz dziedzin pokrewnych organizuje choćby Szkoła Numerologii Olgi N Stępińskiej. Zanurz się w fascynujący świat liczb i już dzisiaj zapisz siebie i bliskie Ci osoby na spotkanie z numerologiem!

Shares: