Dom

Nowoczesne oświetlenie – jakie wybrać?

Nowoczesny styl to przede wszystkim prostota i minimalizm. W nowoczesnych układach liczy się nie ilość, ale jakość akcesoriów.
Dlatego do nowoczesnych wnętrz wybiera się lampy o prostych kształtach, bez ozdób. Podstawą nowoczesnych aranżacji są stonowane barwy natury: pastelowe beże, szarości czy też są idealnym tłem dla nieco wyrazistych dodatków, na przykład w metalicznych wykończeniach. Nie należy lekceważyć duetu bieli i czerni, który uzupełniony kolorami wciąż króluje we współczesnych układach. Nowoczesne wnętrza to także otwarta przestrzeń, której delikatne granice wyznacza precyzyjnie zaaranżowane oświetlenie. To on wskazuje poszczególne strefy w połączonej z jadalnią lub w strefie z wydzielonym miejscem pracy.

Sprawdź lampy sufitowe w nowoczesnym stylu Logo Bianco.

Nowoczesne lampy wiszące

Lampy nowoczesne mogą pełnić różne funkcje. Może być główną ozdobą w pokojach o minimalistycznym i surowym wystroju.
Nowoczesna lampa może również wtopić się we wnętrze, tworząc spójną i harmonijną aranżację. Lampy mogą jedynie oświetlić nowoczesne wnętrze bez elementów dekoracyjnych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo oświetlenie pasujące do każdego z wyżej wymienionych przykładów aranżacji wnętrz. Nowoczesne zawieszenia to oryginalne abażur E14, kolory konstrukcji do wyboru, niepowtarzalne abażury, ale także prostota i funkcjonalność.
W kolekcji nowoczesnych lamp wiszących z pewnością znajdziesz idealną dekorację swojego wnętrza.

Lampy podłogowe w nowoczesnym stylu

Najlepszym dodatkowym oświetleniem w salonie lub sypialni są lampy podłogowe. Są nie tylko praktycznym źródłem światła, ale pełnią również funkcję dekoracyjną. Czy to nie wspaniałe, że w salonie są różne obszary, które można inaczej oświetlić? Na przykład kącik do czytania, miejsce do oglądania telewizji, kącik do robótek ręcznych. Lampa podłogowa doskonale nadaje się do oświetlania takich miejsc. Lampa podłogowa do salonu również przyciąga wzrok – nie tylko ze względu na swój rozmiar. Błyskotliwe kolory, materiały i wzory tworzą piękne akcenty w pomieszczeniu. Nawet gdy lampa nie jest włączona.

Lampy ścienne do nowoczesnych wnętrz

Lampa sufitowa to nie jedyny sposób na zapewnienie odpowiedniego oświetlenia ogólnego, do tego celu można wykorzystać lampy wiszące lub żyrandole. Jednak tam obszary w salonie potrzebują więcej światła, do ich oświetlenia można użyć kinkietów. Istnieje wiele nowoczesnych modeli dostępnych we wszystkich możliwych stylach, które będą wizualnym atutem w Twoim domu. A ponieważ w przeciwieństwie do oświetlenia ogólnego – znajdują się na wysokości oczu obserwatora, wzbudzą jego największe zainteresowanie. Ściana w salonie to idealne miejsce na ekstrawagancję.

Shares: