Lifestyle

Na jakie gry wszyscy czekamy w 2022 roku?

Trwająca pandemia koronawirusa sprawiła, iż na długi czas pozostawaliśmy zamknięci w naszych domach. Nic więc dziwnego, iż coraz więcej ludzi za doskonałą rozrywkę uważa gry komputerowe, w tym gry online. Poniżej przestawiamy Wam subiektywną listę najciekawszych premier gier w 2022 roku. Tym razem skupimy się na drugiej połowie tego roku.

Steelrising

Premiera tego tytułu zaplanowana jest na wrzesień 2022 roku. Jest to gra RPG, której akcja dzieje się w alternatywnej wersji Paryża, gdzie rewolucja francuska nadal trwa. Gracz musi zmierzyć się z armią humanoidalnych automatonów na rozkazach Ludwika XVI. W grze nie brakuje eksploracji oraz walki. Wszystko to sprawia, iż tytuł ten wydaje się niezwykle ciekawy.

Company of Heores 3

Jest to trzecia część znanego cyklu taktycznych strategii. Fabuła osadzona jest w czasach II Wojny Światowej. Tym razem gracze zetrą się z wrogami we Włoszech oraz Północnej Afryce. Trzecia część serii sięga do korzeni dobrego pierwowzoru, jednocześnie dodając nowe smaczki i poprawiając grę. Fani tytułu na pewno będą bardzo zadowoleni. Dokładna data premiery niestety nie jest jeszcze znana.

Sonic Frontiers

Kolejna część przygód znanego wszystkim jeża o imieniu Sonic. Jest to tytuł dla fanów zręcznościówek. Ciekawostką jest fakt, iż tym razem nie będzie do typowa platformówka 2D. Otrzymujemy tu bowiem otwarte lokacje w pełnym trójwymiarze. Gra wydaje się niezwykle interesująca.

Starfield

Premierę tej gry zaplanowano na 11 listopada 2022 roku. To klasyczna gra RPG osadzona w klimacie science fiction, gdzie trwa kolonizacja kosmosu. Ciekawym jest fakt, iż w grze tej możemy oglądać akcję zarówno z perspektywy pierwszej, jak i trzeciej osoby. Zabawę zaczynamy od stworzenia postaci, by później poprowadzić ją przez różnego rodzaju przygody.

Rycerze Gotham

Jest to RPG akcji dla wszystkich fanów historii o superbohaterze Batmanie. Do wyboru mamy aż cztery postacie o różnorodnych umiejętnościach i zdolnościach. W trakcie gry będziemy ulepszać wybranego przez nas bohatera, pokonując kolejnych wrogów. Rycerze Gotham to gra z otwartym światem, gdzie będziemy mieli pełną swobodę w eksplorowaniu tytułowego miasta Gotham. Premiera tego tytułu odbędzie się 25 października 2022 roku.

The Isle

Akcja gry toczy się na pewnej wyspie zamieszkanej przez dinozaury. Jest to gra typu survival, więc głównym jej celem będzie oczywiście przetrwanie. W grze wcielimy się w jednego z prehistorycznych gadów. Musimy mu zapewnić wodę i pożywienie. Choć na jednym serwerze może przebywać naraz do stu graczy, napotkamy też postacie prowadzone przez sztuczną inteligencję. Będziemy mogli także dołączać do stada, zakładać gniazda i nawet posiadać potomstwo. Gra jest niezwykle realistyczna, dopracowana w każdym szczególe. Twórcy zadbali nawet o realistyczne odciski dinozaurów na ziemi, a także odpowiednią szatę dźwiękową. Będziemy mogli wcielić się w młodego dinozaura i powoli wprowadzać go w dorosłość bądź grać już dorosłym zwierzęciem. Na pewno będzie to bardzo interesująca pozycja.

Shares: