Biznes

Jak ważna jest doskonała lokalizacja parkingu względem lotniska?

Chcąc wybrać odpowiedni parking przy lotnisku, musisz w pierwszej kolejności porównać kilka pozornie podobnych ofert. Dopiero na podstawie zebranych informacji, jesteś w stanie ocenić, który obiekt może zapewnić Ci najlepszy stosunek jakości do ceny. Lokalizacja parkingu to jedna z najbardziej istotnych kwestii, o której często zapominamy, gdy stawiamy na pierwszym miejscu cenę lub jakość.

Czy zdajesz sobie sprawę z tego, że możesz połączyć ze sobą wszystkie istotne parametry, otrzymując jednocześnie ofertę doskonałą? Doskonałym tego przykładem jest Pyrzowice parking z Parkos. Zastanówmy się nad tym, jak doskonała lokalizacja wpłynie na satysfakcję klientów.

Przestań przejmować się godziną

Denerwujesz się, że coś pójdzie niezgodnie z planem i spóźnisz się na samolot? Nie szukaj miejsca parkingowe w pośpiechu i przestań godzić się na absurdalnie wysokie ceny oraz beznadziejne warunki panujące w obiektach usytuowanych w bliskiej okolicy portu lotniczego.

Dostawcy znajdujący się w ofercie Parkos to szczegółowo wyselekcjonowane obiekty. Gdy zarezerwujesz swój przyjazd w konkretnym dniu o wskazanej godzinie, miejsce będzie na Ciebie czekać, a panujące warunki nie będą odbiegać od tych, które zostały przedstawione podczas rezerwacji. Każda transakcja będzie więc przebiegać szybko i przyjemnie. W końcu zadowolenie klienta powinno być stawiane na pierwszym miejscu.

Nie marnuj czasu na szukanie miejsca

Znasz to uczucie, gdy spieszysz się na spotkanie i nie możesz znaleźć miejsca parkingowego? Prawdopodobnie zajmie Ci to kilkanaście lub kilkadziesiąt minut. Gdy musisz być punktualnie na lotnisku, nie możesz sobie pozwolić na żadne opóźnienie. Wiele osób wybiera więc transport publiczny i duży wcześniejsze przybycie na miejsce, przez co spędza wiele godzin na lotnisku w oczekiwaniu na lot. Oczywiście zalecamy punktualność, lecz rezerwując wcześniej miejsca postojowe przy użyciu systemu Parkos, możesz przyjechać dużo później. Parking będzie czekać na Ciebie, a Ty od razu wiesz, gdzie należy się kierować.

Jak dotrzesz z parkingu na lotnisko? Możesz jechać tam od razu. Musisz jednak wybrać usługę parkingową i przekazać pracownikowi parkingu klucze. Jest to szybkie i wygodne rozwiązanie, które rozwiązuje wiele problemów. W innym wypadku przysługuje Ci bezpłatny transfer, który polega na tym, że zostajesz odwieziony z parkingu na lotnisko specjalnym autobusem. Dzięki tej opcji nie musisz deponować kluczy.

Gdyby pojawiły się jakiekolwiek pytania odnośnie rezerwacji, zawsze można skontaktować się z obsługą parkingu. Specjaliści nie tylko odpowiedzą na wszystkie pytania, ale również zaproponują satysfakcjonujące rozwiązania. Skąd wziąć numer? Po rezerwacji na stronie Parkos otrzymujesz wiadomość e-mail z potwierdzeniem, a w niej niezbędne informacje i kontakt do konkretnego obiektu.

 

Shares: