Biznes

Forbes prenumerata – co znajdziecie w każdym wydaniu i dlaczego warto czytać?

Magazyn Forbes to jeden z największych i najbardziej znaczących na polskim rynku opiniotwórczych magazynów ekonomiczno-społecznych. Pierwszy numer amerykańskiego Forbes’a został wydany w 1917 roku, dzięki czemu magazyn szczyci się już ponad stuletnią tradycją. W polskiej edycji, wydawca skupia się na rodzimych przedsiębiorcach w odniesieniu do światowych trendów. Magazyn inspiruje przedsiębiorców, pokazuje zjawiska, które kształtują współczesną ekonomię i rynki.

Prenumerata Forbes zawiera treści, z którymi każdy przedsiębiorca powinien być na bieżąco. Gazeta znana jest szczególnie z rankingów i case studies. Co roku wydawany jest ranking najbogatszych ludzi świata, w którym wyszczególnione są rodzaje działalności i branże, w których porusza się osoba na liście.

Forbes jest znany z szeroko komentowanych rankingów m.in. Listy 100 najbogatszych Polaków, Listy 100 Największych Polskich Firm Prywatnych, Najlepszy Bank dla Firmy, Najcenniejszych Celebrytów, 50 Najbardziej Wpływowych Ludzi w Polskim Sporcie.

Prenumerata Forbes dostarczy Ci najnowszych informacji ze świata biznesu. Dzięki prenumeracie, zawsze będziesz wiedział, co dzieje się na świecie. Wydarzenia komentowane są przez specjalistów i fachowców z danej dziedziny. 

Jak dobrze wiesz, budowanie marki osobistej jest bardzo ważne. Dzięki magazynowi Forbes, poznasz triki jak skutecznie budować swój wizerunek profesjonalisty, zobaczysz przykłady liderów branży i ich success stories. W dziale przywództwo przeczytasz o tym, jaka była droga sławnych osób do kariery. Będziesz na bieżąco także z tym, jakie zmiany zachodzą w Zarządach największych spółek.

Również marki znanych przedsiębiorstw poddawane są analizie – jeśli chcesz poznać dobre praktyki, które możesz wdrożyć w swojej firmie, ta część przypadnie Ci do gustu.

W dziale finanse zamieszczane są najświeższe informacje o inwestycjach państwowych i prywatnych, ale również porady jak efektywnie oszczędzać i w jakie dobra warto inwestować. 

Jeśli interesują Cię tematy gospodarki, na co są wydawane pieniądze z budżetu państwa, jakie inwestycje podejmuje rząd oraz firmy prywatne, dowiesz się tego dzięki tej prenumeracie.

Oprócz nowinek biznesowych, prenumerata Forbes dostarczy Ci także treści lifestylowych. W temacie podróże, poznasz praktyczne porady dotyczące wyboru miejsca wycieczki. Możesz dowiedzieć się, jakie masz prawa jako klient linii lotniczych, jakie miasta są najczęstszym celem podróży oraz poznać nowinki z branży turystycznej.

W części “life” otrzymasz m.in porady jak pogodzić życie prywatne z pracą, jak efektywnie zarządzać własnym czasem oraz poznasz historie inspirujących osób.

Prenumerata Forbes to pewność, że jesteś na czasie z technologiami. Z tej części dowiesz się jakie są trendy w branży technologicznej, poznasz najnowsze rozwiązania dla różnych przemysłów oraz zobaczysz recenzje ciekawych produktów cyfrowych.

Magazyn Forbes jest przeznaczony dla każdego, niezależnie od płci, kto interesuje się szeroko pojętym światem biznesu. Mnóstwo aktualności, ciekawostek i praktycznych porad, sprawiają, że warto oddać się lekturze. Zachęcamy do wykupienia prenumeraty Forbes’a na prenumerata.ruch.com.pl.

Shares: