Technologia

Drukarka E-mark Create – co to takiego?

Innowacyjność, kreatywność oraz inne spojrzenie na świat wydruków – te cechy sprawiły, że drukarka E-mark Create szybko wzbiła się na szczyty popularności, zjednując sympatię wszystkich rękodzielników, działających zarówno hobbystycznie, jak i zawodowo. To bowiem jedyne w swoim rodzaju urządzenie zachwyca uniwersalnym zastosowaniem i prostą obsługą. Nic zatem dziwnego, że stanowi nieodzowne wyposażenie pracowni wszystkich kreatywnych osób!

Drukarka E-mark Create – co to takiego?

Najogólniej mówiąc, to mobilna, wielokolorowa i elektroniczna drukarka wyprodukowana przez firmę COLOP. Jej innowacyjny projekt oferuje szerokie spektrum możliwości, począwszy od oznaczania i ozdabiania po etykietowanie, personalizację oraz wiele innych. Co ważne, oferuje wydruki w pełnym kolorze, które mogą być nanoszone na każdą powierzchnię, wykazującą się chłonnością. Może to być zatem karton, papier, sklejka, gąbka, pianka, styropian, korek czy tekstylia. Drukarka E-mark Create, choć jest urządzeniem innowacyjnym i pierwszym na rynku, zapewnia użytkownikowi prostą, wręcz intuicyjną obsługę. Można zatem stwierdzić, że jest sprzętem idealnym, którego nie może zabraknąć w pracowni każdego artysty!

Do czego można wykorzystać drukarkę E-mark Create?

Uniwersalność zastosowania to jeden z niezaprzeczalnych atutów, jakimi charakteryzuje się ta mobilna drukarka. Można bowiem ją wykorzystać w wielu kreatywnych zajęciach, zaczynając od tworzenia scrapbookingowych albumów i cardmakingowych kartek okolicznościowych po etykietowanie słoików i pudełek, tworzenie i ozdabianie dekoracji, prezentów, ubrań czy personalizację rzeczy osobistych.

Aplikacja E-mark

Aby w jeszcze większym zakresie wykorzystać możliwości drukarki E-mark Create, warto sięgnąć po bezpłatną aplikację w języku polskim, dzięki której stworzenie własnych grafik lub skorzystanie z gotowych szablonów jeszcze bardziej zwiększy przyjemność tworzenia!

Aplikacja E-mark, za jednym kliknięciem, pozwoli na wysłanie projektu bezpośrednio do urządzenia obsługującego platformę IOS lub Android. Posiada wiele przydatnych funkcji, m.in. znakowanie ciągłe (czyli drukowanie jednego, wybranego wzoru na całej długości drukowanego materiału). Poza tym, oferuje możliwość dodania własnego tekstu lub grafik (w formacie png. lub jpg.), zwiększając tym samym satysfakcję z użytkowania. Drukarka E-mark Create pozwala również na swobodny dobór poziomu drukowania: w pozycji wyśrodkowanej

Shares: