Dlaczego warto czytać i zamawiać “Zwierciadło” prenumerata?

“Zwierciadło” to jeden z najstarszych magazynów dla kobiet. Jego historia sięga daleko, gdy w Polsce panowały jeszcze rządy komunistyczne – do roku 1957 roku. Wtedy to zaczął być wydawany w Warszawie. Na pomysł nazwy pisma wpadła Zofia Bystrzycka, polska powieściopisarka i korespondentka wojenna. Początkowo było wydawane jako tygodnik, założyła go zaś Liga Kobiet Polskich. Od jesieni 1990 zaczęto drukować je co miesiąc. Piszą do niego ciekawe i uznane persony polskiej humanistyki, sztuki i dziennikarstwa, chociażby Artur Andrus, Katarzyna Nosowska, Katarzyna Miller czy Maciej Stuhr.

Sam magazyn może poszczycić się wieloma nagrodami i wyróżnieniami. Zdobył już wiele nagród dla najlepszej okładki. Trzeba przyznać, że rzeczywiście “Zwierciadło” prezentuje się pięknie. Dba się o to, by jego koncepcja była spójna, wykończenie estetyczne, wersja papierowa ukazywała się na dobrej jakości papierze. Jednak poza wersją fizyczną, można zakupić Zwierciadło prenumerata także w wersji online. Co wtedy zyskamy? Stały dostęp do porcji wiedzy, ciekawych artykułów, wywiadów i felietonów. Poza tym będziemy także mieli gwarancję stałej ceny oraz tego, że nie musimy biec w deszczu do kiosku, a jedynie kliknąć w odpowiednie miejsce na ekranie. Choć “Zwierciadło” skierowane jest głównie do Pań, to nie da się ukryć, że także Panowie znajdą tutaj coś ciekawego i godnego przeczytania.

Jakie działy i informacje znajdziemy w “Zwierciadle”?

Psychologia

Dział dla każdego, kto interesuje się własnym mózgiem, tym jak działa, jak czasami szwankuje i co to oznacza dla naszego samopoczucia. Jeśli zastanawiamy się nad pytaniami dotyczącymi ludzkiej natury, tym, dlaczego coś się dzieje i jak poradzić sobie z problemami – koniecznie zajrzyjmy w artykuły z tego działu.

Zdrowie

Ono jest najważniejsze i “Zwierciadło” o tym wie. Znajdziesz tu wszelkiego rodzaju porady, wywiady z lekarzami i wskazówki, na co warto zwrócić uwagę i u kogo szukać pomocy.

Moda i uroda

Wszystkie od czasu do czasu lubimy sprawdzić, co dzieje się w świecie mody, co jest modne, a co nie, l jaka modelka zaprezentowała kolekcję naszego ulubionego projektanta… Dodatkowo możemy dowiedzieć się stąd wszystkiego o najnowszych trendach makijażowych.

Kultura

Czyli o wszystkim, co się dzieje w świecie kina, teatru, opery, baletu, muzyki, literatury i poezji. Recenzje najciekawszych wydawnictw znajdziecie właśnie tutaj.

Parenting

Czyli dział ze wszystkim, co powinna wiedzieć każda mam i każdy tata. Znajdą tu porady zarówno młodzi rodzice, jak i tacy, którzy wraz ze swymi pociechami przechodzą np. nastoletni bunt.

Styl życia

Najróżniejsze ciekawostki i inspirujące artykuły.

Seks

Nie bójmy się o nim mówić. Stanowi ważną część naszego życia. I o nim także przeczytacie w “Zwierciadle”.

Kuchnia

Ciekawe pomysły na obiad, kolację i każdy inny posiłek.

Spotkania

Niezwykły dział pełen wywiadów. Znajdziecie tutaj rozmowy z najbardziej interesującymi i znanymi postaciami ze świata show biznesu, polityki, kultury…

Prenumerata “Zwierciadła” to dobra decyzja, jeśli szukacie treści, która będzie pełna informacji, inspirujących pomysłów i przemyśleń. Jeśli zainteresował Was ten miesięcznik, sprawdźcie koniecznie stronę prenumerata.ruch.com.pl i zamówcie prenumeratę “Zwieciadła”.

 


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij