Lifestyle

Dlaczego warto czytać i zamawiać “Zwierciadło” prenumerata?

“Zwierciadło” to jeden z najstarszych magazynów dla kobiet. Jego historia sięga daleko, gdy w Polsce panowały jeszcze rządy komunistyczne – do roku 1957 roku. Wtedy to zaczął być wydawany w Warszawie. Na pomysł nazwy pisma wpadła Zofia Bystrzycka, polska powieściopisarka i korespondentka wojenna. Początkowo było wydawane jako tygodnik, założyła go zaś Liga Kobiet Polskich. Od jesieni 1990 zaczęto drukować je co miesiąc. Piszą do niego ciekawe i uznane persony polskiej humanistyki, sztuki i dziennikarstwa, chociażby Artur Andrus, Katarzyna Nosowska, Katarzyna Miller czy Maciej Stuhr.

Sam magazyn może poszczycić się wieloma nagrodami i wyróżnieniami. Zdobył już wiele nagród dla najlepszej okładki. Trzeba przyznać, że rzeczywiście “Zwierciadło” prezentuje się pięknie. Dba się o to, by jego koncepcja była spójna, wykończenie estetyczne, wersja papierowa ukazywała się na dobrej jakości papierze. Jednak poza wersją fizyczną, można zakupić Zwierciadło prenumerata także w wersji online. Co wtedy zyskamy? Stały dostęp do porcji wiedzy, ciekawych artykułów, wywiadów i felietonów. Poza tym będziemy także mieli gwarancję stałej ceny oraz tego, że nie musimy biec w deszczu do kiosku, a jedynie kliknąć w odpowiednie miejsce na ekranie. Choć “Zwierciadło” skierowane jest głównie do Pań, to nie da się ukryć, że także Panowie znajdą tutaj coś ciekawego i godnego przeczytania.

Jakie działy i informacje znajdziemy w “Zwierciadle”?

Psychologia

Dział dla każdego, kto interesuje się własnym mózgiem, tym jak działa, jak czasami szwankuje i co to oznacza dla naszego samopoczucia. Jeśli zastanawiamy się nad pytaniami dotyczącymi ludzkiej natury, tym, dlaczego coś się dzieje i jak poradzić sobie z problemami – koniecznie zajrzyjmy w artykuły z tego działu.

Zdrowie

Ono jest najważniejsze i “Zwierciadło” o tym wie. Znajdziesz tu wszelkiego rodzaju porady, wywiady z lekarzami i wskazówki, na co warto zwrócić uwagę i u kogo szukać pomocy.

Moda i uroda

Wszystkie od czasu do czasu lubimy sprawdzić, co dzieje się w świecie mody, co jest modne, a co nie, l jaka modelka zaprezentowała kolekcję naszego ulubionego projektanta… Dodatkowo możemy dowiedzieć się stąd wszystkiego o najnowszych trendach makijażowych.

Kultura

Czyli o wszystkim, co się dzieje w świecie kina, teatru, opery, baletu, muzyki, literatury i poezji. Recenzje najciekawszych wydawnictw znajdziecie właśnie tutaj.

Parenting

Czyli dział ze wszystkim, co powinna wiedzieć każda mam i każdy tata. Znajdą tu porady zarówno młodzi rodzice, jak i tacy, którzy wraz ze swymi pociechami przechodzą np. nastoletni bunt.

Styl życia

Najróżniejsze ciekawostki i inspirujące artykuły.

Seks

Nie bójmy się o nim mówić. Stanowi ważną część naszego życia. I o nim także przeczytacie w “Zwierciadle”.

Kuchnia

Ciekawe pomysły na obiad, kolację i każdy inny posiłek.

Spotkania

Niezwykły dział pełen wywiadów. Znajdziecie tutaj rozmowy z najbardziej interesującymi i znanymi postaciami ze świata show biznesu, polityki, kultury…

Prenumerata “Zwierciadła” to dobra decyzja, jeśli szukacie treści, która będzie pełna informacji, inspirujących pomysłów i przemyśleń. Jeśli zainteresował Was ten miesięcznik, sprawdźcie koniecznie stronę prenumerata.ruch.com.pl i zamówcie prenumeratę “Zwieciadła”.

 

Shares: