Erotyka

Czy rozmiar wibratora ma znaczenie?

Nie od dziś wiadomo, że seksualność to bardzo ważny aspekt życia każdego człowieka. Satysfakcja na tym polu rzutuje na dobrostan psychiczny i emocjonalny. Ponadto używanie gadżetów erotycznych pozytywnie wpływa na poziom satysfakcji seksualnej i umożliwia poznawanie własnego ciała. Jednym z najpopularniejszych gadżetów jest wibrator. Podpowiadamy, jak wybrać odpowiednią wielkość wibratora, by optymalnie wykorzystać jego potencjał.

Czy wielkość ma znaczenie?

Od lat toczą się debaty na temat znaczenia wielkości penisa. Większość pań definitywnie wskazuje na zalety dużego członka. Inne doceniają technikę i wirtuozerię partnera. Jak zawsze – jest to kwestia indywidualnych upodobań. Czy tak samo jest w przypadku wibratora?

Przede wszystkim należy pamiętać, że wielkość to nie tylko długość, ale także obwód. Prawdziwą satysfakcję zapewnia gruby wibrator (na przykład taki o średnicy 5-7 cm). Taki gruby wibrator gwarantuje intensywniejszą stymulację – szczególnie jeśli ma odpowiednią fakturę (realistyczny materiał imitujący skórę, liczne fałdy i żyły, realistyczna główka).

Z kolei odpowiednia długość pozwoli na głęboką penetrację. Wibrator dotrze w najdalsze miejsca pochwy. Ogromny wibrator może mieć nawet ponad 30 cm, co zapewnia niezapomniane doznania i wywołujące dreszcze orgazmy.

Wibrator – produkt nie tylko dla samotnych kobiet

Nie ma co ukrywać – takich wrażeń nie dostarczy żaden mężczyzna. Co oczywiście nie znaczy, że wibrator ma zastępować realnego partnera. Wprost przeciwnie – duży wibrator jest sprzymierzeńcem dobrego pożycia seksualnego w związku.

Gra wstępna z użyciem wibratora rozpala zmysły obojga partnerów. Chyba nie ma osoby, której nie podniecałby widok partnerki w ekstazie. Zabawa wibratorem pozwala przełamać bariery i otworzyć się na nowe doświadczenia, co pozytywnie wpływa na związek (zwłaszcza z dużym stażem).

Ponadto wibrator ułatwia poznawanie własnego ciała i jego potrzeb, a podążanie za własnymi pragnieniami to wyższy poziom satysfakcji seksualnej.

Oczywiście wibrator to idealny produkt również dla kobiet, niepozostających w związkach. Zaspokajanie swoich potrzeb seksualnych jest kluczem do dobrego samopoczucia oraz utrzymania ciała i umysłu w harmonii. Na rynku dostępne są realistyczne, duże wibratory – do złudzenia przypominające prawdziwego penisa z jądrami.

Duży i gruby wibrator – czy każda kobieta może z niego korzystać?

Wiele zależy od indywidualnych preferencji. Jak wspomnieliśmy – wibrator o dużej średnicy przynosi znacznie więcej satysfakcji. Ma większą powierzchnię, która styka się z ciałem. Powoduje większy ucisk na mięśnie oraz bardziej pobudza zakończenia nerwowe. Dzięki temu stymulacja jest niezwykle intensywna.

Warto jednak wiedzieć, że dostępne są wibratory w różnych rozmiarach. Jeżeli dopiero rozpoczęłaś współżycie lub masz taki zamiar – zdecyduj się na wygodny wibrator w naturalnym rozmiarze. Z czasem możesz wymienić zabawkę na większy model. Na pewno tak będzie, ponieważ apetyt rośnie w miarę jedzenia. Najważniejsze jednak, aby zabawa była dla ciebie komfortowa – szczególnie na początku przygody z gadżetami erotycznymi.

Dla wymagających kobiet, które szukają niecodziennych doznań, rekomendowane są bardzo duże i grube wibratory. Pamiętaj, że pochwa to mięsień, który poddaje się naciskowi. Przyjemny w dotyku wibrator, wykonany z certyfikowanych materiałów, jest w pełni bezpieczny dla zdrowia. Przed zakupem warto także sprawdzić opinie o produkcie w sieci.

Wielkość i grubość bez wątpienia mają znaczenie. Niemniej każdy wibrator wyposażony jest w mechanizm, który umożliwia dopasowanie stopnia wibracji do twoich potrzeb. Współczesne gadżety erotyczne to urządzenia, które są nastawione na zaspokojenie indywidualnych potrzeb użytkownika. Spośród szerokiej gamy produktów z pewnością wybierzesz wibrator, który zapewni ci nieznany dotąd wymiar rozkoszy.

Shares: