LifestyleZakupy

Co wybrać na prezent dla 50 latka?

50 urodziny dla wielu osób są szczególnym wydarzeniem, wymagającym specjalnej oprawy. Jest to idealny moment na spotkanie z przyjaciółmi i bliskimi, podsumowanie dotychczasowych osiągnięć i snucie planów na kolejne lata pełne radości i szczęścia. Szukasz idealnego prezentu dla solenizanta? Zależy ci na znalezieniu optymistycznego upominku, który wywoła uśmiech na twarzy bliskiej ci osoby? Skorzystaj z naszych inspiracji i propozycji!

Oryginalne prezenty na 50 urodziny

Chcesz zaskoczyć swojego bliskiego nietypowym prezentem? Postaw na vouchery, dzięki którym jubilat spełni swoje marzenia i przeżyje przygodę życia. W ofercie wielu firm znajdziesz ciekawe wydarzenia takie jak lot balonem, wyprawę off-roadową na trudnym terenie oraz lot helikopterem. Solenizant nie tylko spełni swoje marzenia, ale będzie mieć szansę na wyjątkowe spędzenie czasu z bliską osobą.

Ciekawym prezentem może być także zorganizowanie wyjątkowego weekendu w polskich górach lub na mazurach. Aktywny wypoczynek na łonie natury pozwoli zapomnieć o problemach i troskach dnia codziennego. Dodatkowo wyjątkowe okoliczności przyrody doskonale wpłyną na zdrowie, redukcję stresu oraz poprawę stosunków rodzinnych. Będą stanowić idealne rozpoczęcie drugiej połowy życia.

Dlaczego warto wybrać spersonalizowany prezent?

Spersonalizowane prezenty pozawalają na dostosowanie upominku do upodobań i charakteru jubilata. W tej roli doskonale sprawdzają się rodzinne albumy, fotografie pamiątkowe oraz biżuteria z dedykacją. Niekiedy można znaleźć także ciekawe statuetki i nagrody z możliwością zaprojektowania unikatowej dedykacji. W ten sposób nie tylko stworzysz unikatowy prezent, ale także pokażesz, jak ważne miejsce w życiu zajmuje solenizant.

Oryginalnym pomysłem jest stworzenie wyjątkowego kubka, plakatu lub koszulki ze zdjęciem solenizanta i ważnych dla niego osób. Warto przy tym podkreślić, iż grawer można wykonać na dowolnym szklanym, metalowym lub drewnianym przedmiocie. Dzięki temu możesz z łatwością przerobić przedmiot związany z pasją i zaskoczyć oryginalną dedykacją. Ciekawym prezentem będą także gadżety okolicznościowe z oryginalnym nadrukiem dostępne na stronie koszulkowy.pl.

Postaw na oryginalną koszulkę okolicznościową!

Nietypowym prezentem będą humorystyczne koszulki na 50 urodziny, które wprowadzą solenizanta i gości w wyjątkowo radosny nastrój. Dodatkowo jest to praktyczny upominek, który przyda się także w codziennym życiu osoby obdarowanej. Pozwoli przy tym oddać charakter i usposobienie jubilata, który nie stroni od żartów i charakteryzuje się pozytywnym nastawieniem do życia. Koszulki oraz bluzy doskonale zastąpią tradycyjną kartę okolicznościową z życzeniami.

W ofercie sklepu dostępne są ciekawe spersonalizowane elementy ubiory wskazujące na datę urodzenia. Po zakończonej uroczystości staną się świetną pamiątką, która będzie przypominać o przyjemnym czasie spędzonym w gronie rodziny i najbliższych przyjaciół. Oferowane produkty są przy tym wykonane z wysokiej jakości grubej bawełny, która odznacza się wytrzymałością. Ponadto tkanina jest przyjemna i miła w dotyku, dzięki czemu umożliwi komfortowe noszenie. Na szczególną uwagę zasługuje przy tym wykończenie oraz trwały nadruk, składający się z ciekawej grafiki oraz zabawnego hasła, które nie ulegną deformacji po pierwszym praniu.  

Shares: