Lifestyle

Co na walentynkowy prezent dla niej – sprawdź nasze propozycje!

Walentynki to wyjątkowy dzień w roku. Zwłaszcza dla osób, które mają swoją drugą połowę, jest to ważne wydarzenie. Możemy podarować sobie skromne upominki, aby pokazać drugiej osobie, że jest dla nas ważna. Nawet można się bardzo długo zastanawiać, jaki prezent na walentynki będzie odpowiedni. Chcemy podarować coś od serca albo coś praktycznego. A może chcemy, aby nasz prezent był wyjątkowy?

Najbardziej popularne prezenty na walentynki

Bardzo często z okazji walentynek rezerwujemy stolik w dobrej restauracji, aby wybrać się na randkę. Jest to świetny sposób uczczenia tego wyjątkowego dla każdej pary dnia. Oczywiście można zamówić też ulubione jedzenie z dowozem do domu i w mieszkaniu zaaranżować ładnie udekorowany stół do wspólnego posiłku. Innym spożywczym prezentem są czekoladki. Wiele firm wypuszcza ten przysmak w okolicznościowym opakowaniu. Taki mały prezent na pewno ucieszy każdego łasucha.

Inne popularne prezenty to kosmetyki. Choćby zestawy przygotowane specjalnie na walentynki przez firmę Avon cieszą się dużą popularnością. Kupując taki zestaw, warto jednak pamiętać o kilku rzeczach. Przede wszystkim kosmetyki mogą być do ciała lub do twarzy. Warto choćby wiedzieć, czy dana osoba lubi np. balsamy do ciała, aby trafić z prezentem. A co, jeśli używa specjalistycznych produktów do pielęgnacji cery? Wtedy warto wybrać jakąś inną opcję, która bardziej się jej spodoba. Popularne są też zestawy produktów do kąpieli. Tu wystarczy znać ulubiony zapach obdarowywanej osoby i prezent będzie trafiony.

Rok w rok wśród prezentów królują też perfumy. I nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ zapach odgrywa w naszym życiu ważną rolę. Może być uroczy, delikatny albo drapieżny i seksowny. Wybierając perfumy, możemy kupić kolejne opakowanie takich samych, jakie używa nasza połówka lub wybrać zapach o podobnych nutach. A może są perfumy, które druga osoba bardzo chce mieć i liczy, że dostanie je na prezent?

Personalizowane prezenty

Pakując gotowy prezent, możemy mieć dużo radości z wypisania kartki czy nawet samego zapakowania w ciekawy sposób, aby spodobało się to naszej połówce. Jednak możemy też kupić spersonalizowany prezent. Wtedy druga osoba zobaczy, że postaraliśmy się, aby dać jej unikatowy prezent. Nawet jeśli będzie to flakon perfum.

Avon można zamówić perfumy z grawerem. Dostępne są różne zapachy, sam grawer umieszczany jest bezpośrednio na flakonie. Za każdym razem, gdy nasza połowa sięgnie po perfumy, przeczyta naszą dedykację! Taki grawer można zamówić w zasadzie na każdej szklanej butelce. Wystarczy wymyślić krótkie życzenia i zamówić wybrany zapach.

Grawer można też wykonać na biżuterii. Jeśli planujemy kupić zegarek czy pierścionek, można też zamówić wygrawerowanie kilku słów lub ważnej dla was daty. Wśród prezentów personalizowanych warto jednak omijać takie rzeczy jak koszulki czy kubki. Choć można je szybko zamówić, nie są to prezenty pasujące do okazji.

Prezent – wyjazd-niespodzianka

Co uwielbiają kobiety? Wyjazdy do SPA. Większość kobiet lubi dbać o urodę i ciało, dlatego karnet do SPA dla dwojga albo dla naszej piękniejszej połowy będzie strzałem w dziesiątkę.

Ciekawą odmianą tego pomysłu może być po prostu wyjazd we dwoje do jednej z górskich miejscowości. W lutym jest pełno śniegu, a więc można pojeździć na nartach, pozwiedzać górskie miasteczka czy nawet wjechać wyciągiem na szczyt, aby podziwiać widoki. Wiele hoteli przygotowało nawet specjalną ofertę walentynkową, która obejmuje kolację dla dwojga czy uroczy wieczór w SPA.

Ale czy prezent w postaci wyjazdu musi być zorganizowany koniecznie w walentynki? Nie! Z okazji święta zakochanych można zarezerwować wycieczkę na wymarzone wakacje i wręczyć swojej ukochanej bilety lotnicze czy plan wycieczki, a cały prezent okrasić bukietem kwiatów. Jeżeli lubi podróże, to taki prezent też sprawi jej wielką radość. Mimo że sam wyjazd odbędzie się w innym terminie, to i tak taki prezent bardzo ją ucieszy.

Shares: