Dom

Cleoni – różnorodne i ciekawe propozycje oświetleniowe

Rodzaj oświetlenia, jakie będzie dominujące w danym wnętrzu, zależy przede wszystkim od decyzji osoby odpowiedzialnej za jego urządzenie. Jednak priorytety wyboru będą zgoła odmienne w różnych rodzajach przestrzeni. Zupełnie innych rozwiązań będziemy szukać podczas komponowania oświetlenia do wnętrza prywatnego, innych w przypadku galerii handlowej, jeszcze innych – gdy przyjdzie nam zaprojektować przestrzeń hotelu, restauracji lub muzeum.

Utalentowani designerzy

Mogłoby się wydawać, że w każdym z wyżej wymienionych przypadków – potrzebny będzie odrębny producent lamp. Otóż – wcale niekoniecznie. Dostawca oświetlenia, jakim jest rodzima firma Cleoni, działa sprawnie na wszystkich tych odmiennych płaszczyznach. Oferta marki Cleoni dostepna jest na https://www.elampy.pl/34_cleoni. Przekonamy się szybko, jak utalentowanych projektantów zatrudnia to przedsiębiorstwo oraz jak szerokie spektrum różnorodnych projektów udało im się zakończyć z pełnym powodzeniem.

Pomysłowe projekty oświetleniowe od Cleoni

Od 1998 roku wspomniany producent nowoczesnych opraw świetlnych stale poszerza swoją ofertę i dynamicznie działa nie tylko na polskim, lecz także na europejskim i światowym rynku. Propozycje, z jakimi wychodzi Cleoni cieszą się dużym uznaniem – tak ze względu na pomysłowy i niecodzienny design (który nie wpada jednak w ekstrawagancję), jak również ze względu na wysokie walory jakościowe swojej produkcji. Jest to także jedna z niewielu firm, które mogą zaproponować w pełni profesjonalne oświetlenie, przeznaczone dla salonów jubilerskich. Jak nietrudno się domyślić – to szczególnie wymagająca dziedzina dla producentów lamp.

Cleoni – różnorodne i ciekawe propozycje oświetleniowe

Specyfika określonego typu wnętrza

Co stanowi o specyfice tej oferty poza bardzo dużą różnorodnością proponowanych rozwiązań? Niewątpliwym plusem jest umiejętne dostosowanie stylu oraz funkcjonalności do wymagań, jakie niesie ze sobą określony rodzaj przestrzeni.

Skupmy się na moment na wnętrzach użyteczności publicznej. W bibliotekach, muzeach czy innych tego typu instytucjach – w cenie są nienachalne, oszczędne formy bez zbytnich ozdobników. Liczy się przede wszystkim podstawowa funkcja lamp, jaką jest dostarczanie światła o odpowiednim natężeniu i barwie. Sprawdzą się tu na przykład dyskretne plafony i kinkiety, wpasowujące się możliwie niezauważalnie w stylistykę wnętrza. Wszystkie te zalety widać w udostępnionych realizacjach Celoni, które miały miejsce właśnie w tego typu przestrzeniach..

Rozwiązania do wnętrz prywatnych

Firma Cleoni to jednak także dostawca szeregu pomysłowych i nieco przekornych w formie i stylu rozwiązań oświetleniowych, przeznaczonych do wnętrz prywatnych. Choć w prezentowanych realizacjach widać pewne wpływy skandynawskie – szczególnie w oświetleniu punktowym, ten producent może pochwalić się wybitnie gustownymi projektami przy wykorzystaniu innych stylistyk. Wystarczy choćby spojrzeć na piękną lampę wiszącą, nawiązującą do klimatu art deco. Jej nietuzinkowy design zachwyci z pewnością wszystkich, którzy lubią nieco bardziej wyszukane formy.

Cleoni słusznie cieszy się opinią jednego z lepszych producentów bardzo różnorodnych rozwiązań oświetleniowych, jacy działają obecnie na naszym rynku. Cieszy niewątpliwie fakt, że jest to dostawca polski. Połączenie wielu zalet samego designu z bardzo szerokim polem działania (czyli brak węższej specjalizacji, jeżeli chodzi o preferowane przestrzenie) tworzy jedną z najbardziej konkurencyjnych ofert, jakie można obecnie spotkać wśród firm z tej wymagającej branży.

Shares: