Moda

Top 3 najchętniej wybieranych toreb męskich

Obecnie torby na ramię dla mężczyzn święcą swoje triumfy i tak naprawdę nic nie wskazuje na to, że modna na nie miałaby przeminąć. Wszak taka torba jest nie tylko praktyczna, ale również stanowi doskonałe dopełnienie stylizacji i jednocześnie pokazuje pewność siebie osoby, która ją nosi. Wszak w dzisiejszym świecie trzeba się wyróżniać, aby być zauważonym. W dzisiejszym poradniku przestawimy Wam top 3 najczęściej wybieranych toreb męskich. Bo torba męska to zawsze dobry wybór Bądźmy szczerzy, jeszcze kilka dekad temu żaden mężczyzna nie nosiłby torby w ręce, no chyba, że od partnerki. Jeszcze do teraz można usłyszeć głos, choć obecnie to raczej głosik, że torby noszą tylko kobiety. Na szczęście taki osąd jest już odosobniony, gdyż torba męska na stałe zagościła już w kanonie obowiązkowych dodatków. Trudno się temu dziwić, gdyż jest zdecydowanie lepszym wyborem niż plecaki, które notabene lepiej zostawić uczniom. Zatem torby dla mężczyzn to zawsze dobry wybór i z tym absolutnie nie należy polemizować. Oczywiście jednak trzeba pamiętać, aby torbę dobrać do rodzaju stylizacji, choć wcale nie jest to takie trudne, wszak obecnie modne są monochromatyczne stylizację, ale również te oparte na kontraście. Warto jeszcze zwrócić uwagę na rodzaj materiału. Tutaj można postawić zarówno na skórę naturalną, jak …

Obecnie torby na ramię dla mężczyzn święcą swoje triumfy i tak naprawdę nic nie wskazuje na to, że modna na nie miałaby przeminąć. Wszak taka torba jest nie tylko praktyczna, ale również stanowi doskonałe dopełnienie stylizacji i jednocześnie pokazuje pewność siebie osoby, która ją nosi. Wszak w dzisiejszym świecie trzeba się wyróżniać, aby być zauważonym. W dzisiejszym poradniku przestawimy Wam top 3 najczęściej wybieranych toreb męskich.

Bo torba męska to zawsze dobry wybór

Bądźmy szczerzy, jeszcze kilka dekad temu żaden mężczyzna nie nosiłby torby w ręce, no chyba, że od partnerki. Jeszcze do teraz można usłyszeć głos, choć obecnie to raczej głosik, że torby noszą tylko kobiety. Na szczęście taki osąd jest już odosobniony, gdyż torba męska na stałe zagościła już w kanonie obowiązkowych dodatków. Trudno się temu dziwić, gdyż jest zdecydowanie lepszym wyborem niż plecaki, które notabene lepiej zostawić uczniom. Zatem torby dla mężczyzn to zawsze dobry wybór i z tym absolutnie nie należy polemizować. Oczywiście jednak trzeba pamiętać, aby torbę dobrać do rodzaju stylizacji, choć wcale nie jest to takie trudne, wszak obecnie modne są monochromatyczne stylizację, ale również te oparte na kontraście. Warto jeszcze zwrócić uwagę na rodzaj materiału. Tutaj można postawić zarówno na skórę naturalną, jak i wysokiej jakości tworzywa sztuczne, czy nawet skórę ekologiczną.

Top 1: uniwersalność ponad wszystko – o torbach na ramię dla mężczyzn

W naszym zestawienie pierwsze miejsce zajmują torby na ramię. Dla mężczyzn to najlepszy wybór szczególnie gdy preferują oni funkcjonalność, ale i design. W tym przypadku dużą popularnością cieszą się torby w iście miejskim stylu, które są niezwykle wygodne i zapewniają komfort użytkowania. Takie torby na ramię dla facetów niewątpliwie są bardzo stylowe, a jednocześnie nadal wpisują się minimalistyczne trendy. Stanowią dopełnienie stylizacji i swoistą kropkę nad „i”. Dla Panów, którzy lubią się wyróżniać, świetnym wyborem są też modele z kontrastowymi przeszyciami, które dodają nutę ekstrawagancji, ale nadal pozostają niezwykle stylowe. Modne są również torby na ramię dla facetów, którzy kochają retro. Tutaj doskonale sprawdzą się torby z klapami ozdobionymi dodatkowo paskami w wersji vintage. Na co dzień lepiej postawić na wersję ze skóry ekologicznej, czy też materiału. Z kolei do pracy, gdzie obowiązuje dress code lepiej sprawdzą się modele wykonane ze skóry naturalnej.

Top 2: torby na laptopa nie jedno mają imię

Dużą popularnością cieszą się również torby na laptopa. Jednak w błędzie jest ten, który sądzi, że są one pospolite i nudne. Obecnie takie torby dla mężczyzn wyróżniają się stylem i doskonałą prezencją. Zaletą wyboru takich toreb jest fakt iż można w nich bezpiecznie nosić tablet, czy laptopa, a dodatkowo pomieszczą one jeszcze najpotrzebniejsze rzeczy. Zatem bez problemu można w nich nosić także niezbędne w pracy dokumenty, ale również portfel, czy kluczyki od samochodu, a nawet drugie śniadanie. Oczywiście dobrym wyborem są takie torby na laptopa, która posiadają zarówno pasek, dzięki któremu można je nosić na ramieniu, ale również wytrzymałe i solidne rączki.

Top 3 : torba weekendowa, niekoniecznie na weekend

Trzecie miejsce w naszym rankingu przyznajemy dla torby weekendówki, która swoje triumfy święci dopiero od paru sezonów. Niewątpliwie jest ona bardzo oryginalna i nie można przejść obok niej obojętnie. Na uwagę zasługuje niewątpliwie rozmiar. Dzięki temu sprawdzi się nie tylko na co dzień, ale również do pracy, czy nawet na wypad weekendowy. Jest bardzo pojemna, a przy tym nie zatraca swojego dobrego stylu i designu. Warto także zauważyć, że jest ona niezwykle gustowna i jest zdecydowanym przeciwieństwem toreb sportowych. Doskonale sprawdzi się zarówno w eleganckich stylizacjach, ale też tych smart casualowych.

Niewątpliwie torby są obowiązkowym dodatkiem dla każdego mężczyzny, który preferuje dobry styl i w każdej sytuacji chce prezentować się nienagannie (zobacz . Oczywiście na uwagę zasługuje również funkcjonalność, dzięki temu wypchane po brzegi kieszenie absolutnie przejdą do lamusa. Przy wyborze toreb warto wziąć pod uwagę nie tylko funkcjonalność, ale i design, choć również jakość ma duże znaczenie. Dzięki temu taka torba może posłużyć przez wiele lat i jednocześnie pozostać trendy.

Shares: