Lifestyle

Prezenty bożonarodzeniowe DIY: kreatywne pomysły na każdą kieszeń!

Boże Narodzenie to doskonała okazja do tego, żeby uruchomić kreatywność i przygotować dla bliskich wyjątkowe upominki DIY. Własnoręcznie zrobione prezenty zawsze cieszą najbardziej. Nie masz zdolności artystycznych? Bez obaw! Możesz przygotować wyjątkowy upominek, wykorzystując do tego… internet – potrzebujesz tylko zdjęć. Poznaj nasze proste pomysły na prezenty bożonarodzeniowe DIY dla każdego.

Fotowydruk – prezent w rozmiarze XXL

Masz zdjęcie, które przedstawia całą rodzinę, Twoje pociechy lub Ciebie z ukochaną osobą? Wykorzystaj je do stworzenia świetnego upominku dla rodziców, dziadków czy drugiej połówki! Wystarczy, że zamówisz tę fotografię w formie fotowydruku na foto.fujifilm.pl.

Jest to obraz wydrukowany w dużym rozmiarze na profesjonalnym papierze fotograficznym FujiFilm Glossy, Satin lub Canvas White o strukturze płótna. Dzięki temu jest wytrzymały i pięknie nasycony kolorami. Takie zdjęcie możesz oprawić w elegancką ramkę i stworzyć oryginalny prezent bożonarodzeniowy, który będzie zdobić ścianę cały rok.

Fotoblok – prosty, lecz chwytający za serce prezent

Bliska osoba nie może wieszać na ścianie dużych i ciężkich obrazów? Nic straconego! Podaruj jej wspólną fotografię w formie fotobloku, czyli kwadratowej lub prostokątnej konstrukcji ze styroduru o czarnych bokach. Produkt:

  • nie ma ramki, dzięki czemu cały kadr jest dobrze widoczny,
  • jest bardzo lekki, więc można go powiesić np. za pomocą taśmy klejącej bez ingerowania w strukturę ściany,
  • ma stopkę, a zatem można go umieścić na półce.

Fotoblok jest dostępny na foto.fujifilm.pl w pięciu rozmiarach. Możesz zamówić kilka i stworzyć z nich wspaniałą kompozycję.

Fotokalendarz – uroczy upominek na cały rok

Nie możesz zdecydować się, jaką fotografię umieścić na fotowydruku czy fotobloku? Zamiast jednego zdjęcia – wybierz dwanaście i stwórz z nich uroczy fotokalendarz na drewnianej podkładce.

Produkt zawiera karty, które są wydrukowane na papierze fotograficznym Premium w wersji błyszczącej lub matowej. Zdjęcia wywołane na tym materiale są pełne kolorów, a wszystkie ich niuanse są dobrze widoczne.

Zaletą fotokalendarza jest to, że gdy miesiąc się skończy, można spokojnie wyciąć zdjęcie i umieścić je np. w albumie.

Album ze zdjęciami – klasyczny podarunek w nowoczesnym wydaniu

Czy wiesz, że album ze zdjęciami nie musi wyglądać nudno? Możesz zdecydować się na model na spirali z pustymi, sztywnymi kartkami. Potem wystarczy tam wkleić odbitki i umieścić opisy pełne wspomnień, motywujące sentencje czy zabawne hasła. W ten sposób z łatwością i zupełnie samodzielnie stworzysz wspaniały, osobisty prezent DIY dla bliskich.

Instapack – uroczy prezent dla sentymentalnych osób

Masz wiele zdjęć w kwadratowym formacie? Wykorzystaj je do wykonania instapack. To prosta, ale nietuzinkowa dekoracja wnętrza. Świetnie sprawdzi się jako upominek dla bliskich, którzy lubią kreatywne podarunki!

Instapack składa się z jutowego sznurka, klamerek-magnesów, opakowania kraftowego i kwadratowych odbitek. Dołączone zdjęcia można:

  • umieścić na sznurku np. nad łóżkiem,
  • przymocować za pomocą klamerek do lodówki,
  • włożyć do opakowania i stworzyć w ten sposób designerską ramkę do postawienia na półce lub powieszenia na ścianie.

Instapack można wykorzystać na wiele różnych sposobów, aby uzyskać niecodzienną dekorację.

Wykorzystaj zdjęcia do stworzenia wyjątkowego prezentu DIY na święta. Taki upominek wywoła łzy wzruszenia!

Shares: