Lifestyle

Prezent dla fana horrorów – top 5 ciekawych propozycji

Horror to gatunek filmowy, który budzi mieszane uczucia. Niektórzy unikają go jak ognia, inni z niecierpliwością czekają na premiery nowych tytułów. Jedno jest pewne – o dobry horror niełatwo. W końcu wzbudzenie strachu w widzach nie jest proste, zwłaszcza tych, którzy niejeden film mają za sobą. Również należysz do fanów tego gatunku? A może znasz prawdziwego fana horrorów? Sprawdź, co warto mu kupić przy najbliższej okazji.

1. Bilet na maraton filmowy

Każdy fan horrorów z pewnością doceni prezent w postaci biletu do kina. Dzięki temu przy najbliższej okazji wybierze się na seans tytułu, na który najbardziej czeka. Zamiast kupować bilet na jeden film, możesz jednak wybrać bilet na maraton filmowy. Takie rozwiązanie okaże się strzałem w dziesiątkę tym bardziej, że nie brakuje ciekawych propozycji nocy filmowych, które skupiają się na gatunku, jakim jest horror. 3 filmy zamiast 1? Brzmi atrakcyjnie, prawda? Musisz jednak być czujny, ponieważ takie maratony odbywają się zazwyczaj kilka razy w roku.

2. Niespodzianka od Pixel Box

Prawdziwy fan uwielbia gadżety związane z seriami filmowymi czy też grami. Taki upominek to zatem praktyczny wybór. Można go połączyć z nutką tajemniczości. Kto nie lubi niespodzianek? Wybierając Pixel Box na ten miesiąc, masz pewność, że będzie zawierał licencjonowane gadżety związane z tematyką horroru. Co więcej, znasz już niektóre tytuły jak “TO” czy “Resident Evil”.

A co dokładnie kryje się w pudełku od Pixel Box? Będzie to od 4 do 6 licencjonowanych produktów o wartości minimum 200 złotych (cena pudełka to 149 złotych, oszczędzasz zatem 50 złotych). Box dostępny jest tylko do 1 października! A co do tej pory można było w nim znaleźć? M.in.: figurki kolekcjonerskie, koszulki, kubki, breloki i inne kolekcjonerskie gadżety. To prezent, który możesz sprawić innej osobie, ale i sobie! A jeśli jesteś prawdziwym geekiem, to Pixel Box przygotował dla Ciebie specjalne pakiety.

3. Wycieczka do domu strachów

To coś dla odważnych. Bać się w swoim domu przed ekranem telewizora, to nieco inne doświadczenie, niż odczuć konkretne doznania na własnej skórze. A właśnie takie zapewnia dom strachu. Obdarowany może poczuć się niczym bohater horroru i przekonać się, jak to jest znaleźć się w sytuacji zagrożenia, które często niewiele ma wspólnego z rzeczywistością. Do domu strachów najlepiej udać się całą grupą, dlatego najpierw warto zebrać śmiałków.

4. Gadżety filmowe

Zapewne większość fanów horroru czy też innego gatunku filmowego, ma swoje ulubione tytuły, do których najchętniej wraca. Może zatem warto podczas wyboru prezentu sięgnąć po konkretny gadżet? Jeśli nie chcesz zdawać się na niespodziankę, to możesz sam wybrać przedmiot, który chciałbyś podarować wybranej osobie. Możliwości jest sporo i nie musi to być jedynie kubek. A może plakat filmowy?

5. Impreza tematyczna

Urządzenie urodzin z wielką pompą może okazać się najlepszym prezentem! A zwłaszcza, gdy będzie to impreza tematyczna! Możesz sięgnąć po gadżety i akcesoria, które najczęściej wykorzystywane są na Halloween. Nie może zabraknąć także trzymającej w napięciu muzyki. Koniecznie zgaś światło i rozstaw świece. Świetnie sprawdzą się także kostiumy.

Shares: