Moda

Podryw w dobrym stylu – czy jest możliwy? Oczywiście, że tak! Skorzystaj z naszych rad i uniknij „kosza”

Dobry podryw nie jest zły, a może być i skuteczny. W końcu mówi się, że mężczyźni to łowcy, ale aktualnie to nie zawsze się sprawdza. Wszak są kobiety, które lubią być zdobywane, ale i takie, które lubią zdobywać. Niemniej, chcąc „zdobyć” wymarzoną partnerkę trzeba trochę się nagimnastykować. Jeżeli nie wiecie, czym jest podryw w dobrym stylu bądź wydaje się wam, że wiecie, choć nie wiecie, to koniecznie skorzystajcie z naszych rad, dzięki którym unikniecie „kosza”.

Pokaż się z najlepszej strony

Bądźmy szczerzy, pierwsze wrażenie jest bardzo ważne. Dlatego też nim zagadacie do wybranki ważne, abyście się odpowiednio prezentowali. Prezencja rzecz ważna, dlatego też koniecznie trzeba zwrócić uwagę na swój strój. Mówi się, że nie szata zdobi człowieka, ale wiecie że w dużej mierze właśnie poprzez pryzmat ubrań jesteśmy oceniani, choć nie oznacza to wcale, że musicie być ubrania w najlepsze metki od A do Z, ale ważne by Wasz strój był w miarę elegancki, choć możecie postawić na elegancję w codziennym wydaniu. Polecamy Wam stylizację, która jest bardzo stylowa, a przy tym ma w sobie dużo klasyki. Na co dzień warto postawić na miejski styl, a więc jeansową koszulę możecie zestawić z jeansami w podobnym odcieniu, a do tego dobrać ramoneskę. Do takiej stylizacji świetnie pasują sneakersy. Pamiętajcie też o dodatkach. Możecie dobrać listonoszkę. Jeżeli preferujecie większą elegancję, to koniecznie zestawcie taliowaną koszulę z chinosami, do tego dobierzcie mokasyny. Przyda się też torba na garnitur – Solier – koniecznie zapamiętajcie tę nazwę, bo w tym sklepie znajdziecie torby w każdym stylu i miejskim i ultra eleganckim i do tego w korzystnej cenie.

Unikaj wpadek…

Ok, wpadki chodzą pod ludziach i nie mamy na myśli „kinder niespodzianek”, lecz małe i niepozorne rzeczy, których można się wstydzić. A więc koniecznie sprawdźcie czy nie macie tzw. podkowy pod pachą, co niestety się często zdarza, a jeszcze bardziej ukazuje Wasze zdenerwowanie. Ponadto warto zatroszczyć się o oddech, szczególnie jeżeli jesteście palaczami czy maniakami kawy, ale tutaj wystarczy tylko guma miętowa czy też dwie. Z kolei guma nie wystarczy jeżeli wcześniej na lunch jedliście makaron z sosem na bazie czosnku czy sałatkę z wędzoną rybą. Zwróćcie też uwagę czy między zębami nie macie jedzenia. To także odstrasza kobiety, ale nie ma nic gorszego niż…brudne paznokcie. Wiemy, że wielu z was o nie dba, jednak bywają różne sytuacje i czasami zwyczajnie nie zwracacie uwaga czy są czyste, ale jednak radzimy Wam, koniecznie przykładajcie do tego większą wagę.

Głupim tekstom dziękujemy

Chyba każda kobieta mogła by napisać referat o głupich tekstach, które miały służyć podrywowi. Cóż, niektóre były seksistowskie, niektóre obleśne, a niektóre tak głupie, że aż ciężko je przytoczyć, choć zdarzały się także zabawne. Panowie, hasło: „będziesz matką moich dzieci” nie jest dobrym podrywem, wszak nie każda kobieta chce być matką, ale też nie chce być sprowadzana tylko do roli inkubatora. Ponadto hasła typu „rozpalasz mnie jak zapalniczka papierosa”, „ciągnie mnie do Ciebie, jak skaczącego na bungee do ziemi”, „rzucę się na Ciebie jak dzik na szyszki”, „jesteś tak gorąca jak kaloryfer zimą” sprawią, że co najmniej dostaniecie „kosza”, a za te bardziej seksistowskie możecie jeszcze usłyszeć kilka inwektyw.

Mniej znaczy lepiej

Jeżeli podoba Wam się jakaś kobieta, to zwyczajnie podejdźcie i się przedstawcie. Możecie także ją skomplementować, ale nie w nachalny sposób. Warto także zaprosić ją na kawę, jeżeli to się uda, to znaczy, że także jest zainteresowana i wpadliście jej w oko. Warto także skomplementować jej strój – tak my to lubimy. Ale bez nachalności czy też podtekstów seksualnych. Niektóre z nas lubią być zdobywane, dlatego też czasami lubimy pograć z Wami w gierki, czyli chcemy abyście pokazali, że wam się podobamy, zatem jeżeli raz odmówimy to nie oznacza, że zrobimy to kolejny raz.

Prezencja, maniery, komplement i zaproszenie – to zasady dobrego podrywu. Ale to, co nam kobietom się najbardziej podoba, to inteligencja, zatem jeżeli zgodzimy się z Wami umówić, to koniecznie pokażcie, że nie tylko dobrze wyglądacie, ale też jesteście inteligentni.

Shares: