Finanse

Oszczędzaj jak lubisz z Credit Agricole

Konto oszczędnościowe to propozycja wielu banków. Jest to rozwiązanie odpowiednie dla tych, którzy chcą oszczędzać, a jednocześnie nie lubią ograniczeń. Zakładając ten rodzaj konta, nie trzeba bowiem martwić się zamrożeniem gotówki, co ma miejsce w przypadku lokat terminowych. Konto oszczędnościowe ma w swojej ofercie między innymi bank Credit Agricole. Zobaczmy czym się wyróżnia Konto Oszczędzam Credit Agricole i czy zasługuje na uwagę tych, którzy szukają sposobu na bezpieczne i opłacalne ulokowanie oszczędności.

Co zyskasz, decydując się na Credit Agricole Rachunek Oszczędzam?

Konta oszczędnościowe – a więc również Credit Agricole Konto Oszczędzam – to przede wszystkim stały dostęp do posiadanych oszczędności. W dowolnym momencie możesz wypłacić taką kwotę, jaka aktualnie jest Ci potrzebna. Nie ma w tym względzie żadnych ograniczeń. Co ważne, nie wiąże się to z utratą odsetek. Możliwe jest także wpłacanie pieniędzy na konto, kiedy dysponujesz nadmiarem gotówki. Pod tym względem konta oszczędnościowe wypadają zdecydowanie lepiej niż lokaty w bankach. Komfort oszczędzania jest więc na naprawdę wysokim poziomie.

Jakie opcje Konta Oszczędzam Credit Agricole są dostępne?

Credit Agricole Rachunek Oszczędzam to możliwość otwarcia:

  • jednego Rachunku Oszczędzam, który prowadzony jest w złotówkach i w przypadku którego kapitalizacja odsetek odbywa się raz na kwartał;
  • czterech Rachunków Oszczędzam w złotówkach, w przypadku których kapitalizacja odsetek ma charakter dzienny.

Stopa procentowa jest zmienna, a wpływ na nią ma wartość wskaźnika WIBOR 1M. Za jego prowadzenie klienci banku nie płacą. Pieniądze na Rachunek Oszczędzam można przelewać zarówno z konta w banku Credit Agricole, jak i z konta prowadzonego przez każdy inny bank. Minusem jest możliwość wypłaty pieniędzy wyłącznie na konto prowadzone przez bank Credit Agricole.

Credit Agricole oprocentowanie Rachunku Oszczędzam – na jaki zysk można liczyć?

Jeśli szukasz opisu konta oszczędnościowego Credit Agricole Rachunek Oszczędzam to znajdziesz go m.in. w domenie https://finansowyopiekun.pl Bank zadbał o to, aby klienci byli naprawdę zadowoleni. Dlatego oferuje swoim klientom podwyższone oprocentowanie. Jest ono dostępne dla tych, którzy regularnie będą przelewać środki na konto, a jednocześnie zdecydowali się na Rachunek Oszczędzam w złotych z kapitalizacją mającą miejsce kwartalnie. Oprocentowanie zostanie podniesione o jeden punkt procentowy w skali roku, jeśli:

  • masz konto nie dłużej niż trzy miesiące, co miesiąc będzie na nie wpływać nie mniej niż tysiąc pięćset złotych, a na Rachunek Oszczędzam nie mniej niż sto złotych;
  • masz konto dłużej niż trzy miesiące, a średniomiesięczne wpływy za okres trzech miesięcy wynosiły w przypadku Rachunku Oszczędzam sto złotych i nie mniej niż tysiąc złotych w przypadku konta.

Akcja promocyjna obowiązuje do końca grudnia 2022 roku.

Jak otworzyć Rachunek Oszczędzam Credit Agricole?

Konta osobiste można dzisiaj zakładać w różny sposób. Nie inaczej jest w przypadku Rachunku Oszczędzam oferowanego przez bank Credit Agricole. Konto można założyć:

  • korzystając z serwisu CA24 eBank;
  • osobiście w placówce banku;
  • drogą telefoniczną.

Wybierając drogę internetową, pamiętaj, że cała procedura jest naprawdę prosta. Musisz zalogować się do serwisu, a następnie klikając kolejne „Moje Produkty”, „Oszczędności”, „Rachunki Oszczędnościowe”, „Otwórz nowy Rachunek Oszczędzam” przejść całą procedurę. Korzystając z serwisu wybierasz formę, w jakiej mają być wypłacane odsetki, a także okres ich kapitalizacji. Na tym etapie decydujesz również czy będziesz korzystać z automatycznych przelewów.

Czym są automatyczne przelewy?

Decydując się na Credit Agricole Oszczędzam, można postawić na opcję automatycznego oszczędzania. To rozwiązanie dobre dla tych, którzy nie mają pamięci do terminów i wpłat. Wystarczy, że ustawisz stałe zlecenie przelewu, a pieniądze z konta osobistego będą trafiały na rachunek oszczędnościowy. Plusem jest możliwość wyboru, czy ma to być stała kwota, czy nadwyżka ponad kwotę, którą określisz. Wiele osób obawia się, że takie usługi są dodatkowo płatne. Tymczasem okazuje się, że zasilanie konta nie wiąże się z żadnymi opłatami. Wszystko odbywa się bezpłatnie.

Na czym polega oszczędzanie z CAsaver?

Credit Agricole oferuje również oszczędzanie z CAsaver. To opcja adresowana do tych, którzy preferują płatności kartą do konta. Po zapłaceniu kwota zostaje automatycznie zaokrąglona w górę. Co ważne, to klient ustala czy ma to być zaokrąglenie do pięćdziesięciu groszy, złotówki, dwóch, pięciu czy dziesięciu złotych. Kwota zaokrąglenia zasila Rachunek Oszczędzam. Jest to opcja, którą porównać można do oszczędzania z pomocą tradycyjnej skarbonki. Pozwala na odkładanie naprawdę niewielkich kwota.

Banki mają dzisiaj wiele do zaoferowania swoim klientom. Konta walutowe, oszczędnościowe, lokaty terminowe – w tak szerokiej ofercie każdy znajdzie produkt idealnie wpisujący się w indywidualne potrzeby. Credit Agricole konto oszczędnościowe to produkt adresowany do osób, które chcą oszczędzać, nie rezygnując jednocześnie z dostępu do pieniędzy.

Artykuł sponsorowany: Finansowy Opiekun – https://finansowyopiekun.pl – Rachunek Credit Agricole Oszczędzam – https://finansowyopiekun.pl/credit-agricole-rachunek-oszczedzam-z-kwartalna-kapitalizacja-odsetek

Shares: