DomLifestyle

Najlepszy odkurzacz bezprzewodowy – ranking

Odkurzacze bezprzewodowe, znane również jako pionowe to urządzenia cieszące się coraz większą popularnością, zwłaszcza wśród osób ceniących komfort użytkowania i mobilność sprzętów. Wyróżniają się lekką konstrukcją, która ułatwia dotarcie do wszystkich zakamarków mieszkania. Odkurzacze bezprzewodowe czerpią energię z akumulatora lub wbudowanej baterii i na jednym ładowaniu mogą pracować około 30 minut. To doskonałe rozwiązanie dla posiadaczy niewielkich lub średniej wielkości mieszkań. Innym wariantem odkurzaczy bezprzewodowych są urządzenia automatyczne, obsługiwane za pomocą aplikacji. Jakie modele uznaje się za najlepsze? Xiaomi Mijia Roborock 2 To automatyczny odkurzacz bezprzewodowy, który dodatkowo został wyposażony w funkcję mycia podłóg. Po napełnieniu zbiornika, wystarczy on na 60 minut pracy. Urządzenie jest w stanie przeskanować pomieszczenie i samodzielnie zarządzać swoją pracą, wyznaczając trasę sprzątania. Dzięki temu mamy pewność, że żaden obszar nie zostanie pominięty. Odkurzacz może pracować przez 2,5 h, a po upływie tego czasu samodzielnie wraca do stacji dokującej. Sterowanie urządzeniem odbywa się za pomocą aplikacji w smartfonie, dzięki czemu cały proces jest w pełni zautomatyzowany. Dodatkowo wbudowany system filtracji sprawdzi się w domu każdego alergika. Odkurzacze tego typu znajdziemy w ofercie sklepu Sferis https://www.sferis.pl/odkurzacze-1932. Dyson V8 Absolute To pionowy odkurzacz bezprzewodowy, który nadaje się do sprzątania każdego rodzaju podłóg oraz bardzo dokładnego czyszczenia dywanów. Model …

Odkurzacze bezprzewodowe, znane również jako pionowe to urządzenia cieszące się coraz większą popularnością, zwłaszcza wśród osób ceniących komfort użytkowania i mobilność sprzętów. Wyróżniają się lekką konstrukcją, która ułatwia dotarcie do wszystkich zakamarków mieszkania. Odkurzacze bezprzewodowe czerpią energię z akumulatora lub wbudowanej baterii i na jednym ładowaniu mogą pracować około 30 minut. To doskonałe rozwiązanie dla posiadaczy niewielkich lub średniej wielkości mieszkań. Innym wariantem odkurzaczy bezprzewodowych są urządzenia automatyczne, obsługiwane za pomocą aplikacji. Jakie modele uznaje się za najlepsze?

Xiaomi Mijia Roborock 2

To automatyczny odkurzacz bezprzewodowy, który dodatkowo został wyposażony w funkcję mycia podłóg. Po napełnieniu zbiornika, wystarczy on na 60 minut pracy. Urządzenie jest w stanie przeskanować pomieszczenie i samodzielnie zarządzać swoją pracą, wyznaczając trasę sprzątania. Dzięki temu mamy pewność, że żaden obszar nie zostanie pominięty. Odkurzacz może pracować przez 2,5 h, a po upływie tego czasu samodzielnie wraca do stacji dokującej. Sterowanie urządzeniem odbywa się za pomocą aplikacji w smartfonie, dzięki czemu cały proces jest w pełni zautomatyzowany. Dodatkowo wbudowany system filtracji sprawdzi się w domu każdego alergika. Odkurzacze tego typu znajdziemy w ofercie sklepu Sferis https://www.sferis.pl/odkurzacze-1932.

Dyson V8 Absolute

To pionowy odkurzacz bezprzewodowy, który nadaje się do sprzątania każdego rodzaju podłóg oraz bardzo dokładnego czyszczenia dywanów. Model jest polecany alergikom, zważywszy na funkcję pochłaniania alergenów i wydmuchiwania czystszego powietrza. Sprawdzi się także w domu, gdzie obecne są zwierzęta, ze względu na możliwość zainstalowania dodatkowych akcesoriów. Odkurzacz pracuje przez 40 minut na jednym ładowaniu i wyróżnia się bardzo dużą mocą ssania. Można wykorzystać go także do sprzątania na wysokościach oraz jako model przenośny.

Philips PowerPro Aqua FC6402/01

To bezprzewodowy odkurzacz pionowy z dodatkową funkcją czyszczenia na mokro. Czas pracy na jednym ładowaniu wynosi 40 minut. Dzięki specjalnej nakładce, urządzenie doskonale radzi sobie ze sprzątaniem sierści zwierząt. Jego zaletą jest także ciche działanie, co przekłada się na komfort użytkowania. Cechą wyróżniającą jest filtr składający się z trzech warstw, który wyłapuje wszelkie, nawet najdrobniejsze zanieczyszczenia. Duża moc sprawia, że już po jednym pociągnięciu odkurzaczem pozbywamy się wszystkich zabrudzeń.

iRobot Roomba 965

To kolejne inteligentne urządzenie bezprzewodowe. Sprzęt został wyposażony w specjalną technologię Dirt Detect, która pozwala zlokalizować w mieszkaniu najbardziej zabrudzone miejsca i skoncentrować się na ich wysprzątaniu. Wykazuje się dużą skutecznością w odkurzaniu przy krawędziach i wzdłuż ścian, dzięki szczotce bocznej. Użytkownicy nie muszą obawiać się o upadek urządzenia ze schodów czy innych wysokości, bowiem ma ono wbudowane czujniki, dzięki którym trzyma się z daleka od wszelkich uskoków. Obsługa odkurzacza następuje za pomocą aplikacji, w której możemy ustawić tzw. wirtualną ścianę, jeśli nie chcemy by sprzęt sprzątał na danym obszarze.

Bosch BBH21830L

Kolejny pionowy odkurzacz bezprzewodowy. Czas ładowania baterii wynosi od 4 do 5 h, co pozwala na pracę przez około 36 minut. Użytkownicy są w stanie na bieżąco kontrolować poziom naładowania, dzięki wbudowanemu wskaźnikowi. Dodatkową opcją jest możliwość przekształcenia odkurzacza w ręczny model, umożliwiający precyzyjne sprzątanie w trudno dostępnych miejscach. Wersja przenośna jest bardzo lekka, bowiem waży zaledwie 2,5 kg. Cechą charakterystyczną jest także możliwość prostego i szybkiego opróżnienia pojemnika. Urządzenie ma wbudowany filtr.

Shares: