Dzieci

Misie szumisie – sekret spokojnego snu malucha

W dzisiejszych czasach staramy się jak najbardziej ułatwiać sobie życie. Tak dzieje się również w macierzyństwie, Szukamy patentów na wszystko, co związane z opieką nad dzieckiem, przede wszystkim po to, aby zaoszczędzić cenny czas. Dobrym sposobem na sen malucha są misie szumisie. Ich działanie sprawiło, że stały się bardzo popularnym gadżetem. Czy warto zainwestować w tę zabawkę?

Magiczne działanie misia szumisia

Rodzice kupują misie szumisie swoim dzieciom, aby te szybciej zasypiały i miały spokojniejszy sen. Sekret tych zabawek tkwi przede wszystkim w dźwięku, który wydają. Po uruchomieniu misia szumisia włącza się biały szum. Jest to dźwięk, który częstotliwością przypomina odgłosy z brzucha matki. Właśnie dlatego maluch, który słyszy zabawkę, uspokaja sie.

Oprócz białego szumu niektóre misie szumisie wydają dźwięki nazywane „różowym szumem”. Różowy szum przypomina noworodkowi dźwięk, który wydaje pracująca pępowina.

Niektóre z szumiących zabawek wydają dźwięki natury. Zazwyczaj jest to spokojny rytm fal, deszcz lub delikatny wiatr. Ta opcja przypadnie do gustu nie tylko dzieciom, ale również dorosłym.

Idealny miś szumiś dla Twojego dziecka

Każdy maluch uwielbia zasypiać przy delikatnym uspokajającym dźwięku. Głośność szumu można regulować, dzięki temu jesteśmy w stanie dopasować zabawkę do potrzeb dziecka. Jednak odgłosy powinny się różnić w zależności od wieku. Biały i różowy szum to dźwięki, które będą w stanie uspokoić noworodka. Odgłosy fal i deszczu świetnie sprawdzą się w przypadku niemowlaków i starszych dzieci.

Misie szumisie podbijają serca nie tylko dzięki temu, że usypiają maluchy, Te zabawki mają ładny design i są idealne do nocnego przytulania. Najpopularniejsze misie szumisie opatentowała polka, która wypuszcza je na rynek w formie ubranych niedźwiadków. Te konkretne pluszaki mają wbudowany czujnik snu, dzięki czemu szumiś wydaje dźwięki jedynie wtedy, kiedy dziecko nie śpi. Ponadto można włączyć 12-godzinny tryb pracy zabawki.

W ostatnim czasie na rynku pojawia się coraz więcej szumiących zabawek. Są to zarówno pluszaki, jak i grające projektory gwiazd. Projektor to idealne rozwiązanie dla maluszka, aby mógł zasnąć podczas oglądania światełek.

Biały szum działa natychmiastowo i pozwala szybko zasnąć, nawet tym najbardziej wymagającym dzieciom. Warto kupić zabawkę, która posiada więcej dźwięków i trybów pracy. Czujnik snu to duże ułatwienie dla zabieganych rodziców. Misie szumisie to również dobry pomysł na prezent z okazji narodzin dziecka.

Shares: