Uroda

Kompleksowa analiza skóry przy pomocy lampy Observ – jak dobierać zabiegi do swoich potrzeb?

Patrząc na szereg zabiegów dostępnych w salonach medycyny estetycznej, trudno jest wybrać odpowiedni dla siebie, wszak najpierw należy poznać problemy, z jakimi zmaga się twoja skóra. Sprawdź, w jaki sposób możesz dowiedzieć się, jakie kłopoty cię trapią.

Lampa Observ 520x

Okazuje się, że wystarczy trafić w odpowiednie miejsce, na przykład do Kliniki Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Beauty Address, a już na miejscu profesjonaliści zaproponują kompleksową analizę skóry przy pomocy lampy Observ 520x.

Ta innowacyjna technologia została stworzona dla osób, które myślą o profesjonalnej konsultacji z postawieniem trafnej diagnozy, pomagającej w dobraniu odpowiedniego zabiegu. To bardzo ważne, aby wykryć pierwsze objawy starzenia, którym będzie można zapobiec.

Kompleksowa ocena skóry

Lampa Observ 520x pozwoli na kompleksową ocenę stanu skóry, dzięki której można dobrać skuteczną i najbardziej pasującą metodę pielęgnacji. To ważne, aby metoda była dobierana indywidualnie, wszak nie każdy pacjent posiada te same zaburzenia skóry. Lampa Observ 520x to nowoczesna technologia dokonująca wizualnej analizy kondycji skóry, sprawdzająca głębsze warstwy skóry oraz przeprowadzająca analizę poszczególnych obszarów. Observ 520x pomaga zwalczać każdą niedoskonałość, wykrywa ukryte pod skórą zmiany chorobowe oraz pierwsze oznaki starzenia.

Ułożenie skutecznego planu pielęgnacji

Observe 520x obserwuje stan skóry aż na 8 poziomach:

  • zmarszczki, w tym także głębokie;
  • suchość skóry;
  • naczynka;
  • rozszerzone pory;
  • problemy z trądzikiem;
  • fotostarzenie się skóry;
  • tłusta skóra;
  • skóra odwodniona.

Tak dokładna analiza skóry pozwala na ułożenie skutecznego planu pielęgnacji, dowiesz się, czy dotychczas podczas codziennej pielęgnacji popełniane były błędy, a jeśli tak, to jakie. Nauczysz się także jak odpowiednio dbać o swoją cerę oraz dowiesz się jakie produkty powinno się używać i z jakich zabiegów możesz skorzystać.

Jak wygląda analiza skóry?

Analiza skóry jest całkowicie bezbolesna i trwa chwilę, wykonuje 8 zdjęć w wysokiej rozdzielczości w raptem 10 sekund. Po przeanalizowaniu wyniku, przeprowadzony zostaje wywiad, a także pacjent otrzymuje wskazówki dotyczące codziennej pielęgnacji. Należy pamiętać, że zabiegi przeprowadzone w gabinecie to nie wszystko.

Po wdrożeniu zaleceń zabiegowych i pielęgnacyjnych oraz ich zakończeniu dobrze jest przeprowadzić ponowną analizę lampą Observe 520x w celu profilaktycznym przynajmniej raz w roku lub częściej, o ile istnieje potrzeba wykonania diagnozy.

Shares: