Lifestyle

Kanały filmowe dla kinomaniaków – jakie wybrać w ofercie telewizji?

Oferta telewizji dla miłośników kina jest coraz bogatsza. Kanałów filmowych jest mnóstwo, a na nich dziesiątki filmów. Na szczęście w ofertach dostawców telewizji znajdziemy kilka naprawdę dobrych pakietów dla kinomaniaków. Co wybrać? Odpowiedź na to pytanie nie zawsze jest prosta!

Kanały filmowe, na których każdy miłośnik kina znajdzie coś dla siebie, oferują najlepsi dostawcy telewizji, np. Vectra, Orange czy INEA. Pakiety kanałów od operatorów są cały czas rozszerzane o nowe funkcjonalności, takie jak jakość UHD i rozdzielczość 4K, a ich ramówka jest coraz atrakcyjniejsza. Gdzie wybrać najlepsze paczki filmowych kanałów?

INEA dla miłośników filmów i seriali

Jedną z najbardziej elastycznych usług jest telewizja HIWAY od INEA. Co wybrać na długie wieczory, a co na wolne soboty i deszczowe dni? Propozycja jest prosta – wystarczy do podstawowego pakietu kanałów telewizji HIWAY dodać paczkę zawierającą ulubione kanały filmowe i cieszyć się wybranymi tytułami. Wszystkie dodatkowe paczki tematyczne kanałów można włączać i wyłączać przez cały czas trwania umowy, bez dłuższych zobowiązań. Dzięki temu możemy korzystać tylko z tych kanałów, na których nam zależy. Które z nich oferuje INEA? Pakiety zawierają kilka kanałów filmowych i serialowych w atrakcyjnej cenie. Oto garść sprawdzonych propozycji:

1. Paczka FILM to wybór dla tych, którzy cenią sobie różnorodność. Zawiera ona aż pięć różnych kanałów: Romance TV Polska, AMC, Bollywood HD, FOX Comedy oraz EPIC DRAMA w cenie jedynie 9,90 zł. W jednym pakiecie INEA mamy kanały z filmami romantycznymi, filmami akcji, horrorami i serialami, a do tego kanał z filmami z Indii, z filmami i serialami komediowymi oraz kanał z serialami kostiumowymi i historycznymi. Jest w czym wybierać!

2. Paczka FILMBOX, to pakiet INEA zawierający wszystkie odsłony wchodzące w skład znanego kanału. FilmBox Arthouse to kanał z niezależnym kinem fabularnym dokumentalnym oraz krótkometrażowym. FilmBox Extra HD oferuje znakomite filmy i seriale w wysokiej jakości obrazu. FilmBox Family to filmy i seriale dla całej rodziny. FilmBox Premium prezentuje nagradzane i uznane filmy, natomiast FilmBox Action spodoba się miłośnikom kina akcji. Świetna oferta dla całej rodziny za jedyne 9,90 zł!

3. Paczka CINEMAX w cenie 9,90 zł oferuje dostęp do kanałów CINEMAX HD oraz CINEMAX 2 HD. Pierwszy z nich oferuje filmy z głównego nurtu kina oraz doskonałe seriale, drugi natomiast prezentuje kino niezależne oraz klasykę. Ten pakiet zawiera bardzo szeroką ofertę filmową. Kanału HBO nie trzeba nikomu przedstawiać. Paczka HBO + HBO GO zawiera kanały HBO, HBO 2 i HBO 3 oraz dostęp do platformy streamingowej HBO GO. Wszystko, co najlepsze w tej znanej sieci kanałów telewizyjnych w doskonałej cenie 29,90 zł.

4. Paczka CANAL + PRESTIGE zawiera aż osiem kanałów francuskiego giganta telewizyjnego: CANAL + FAMILY, CANAL + DOKUMENT, CANAL + SERIALE, CANAL + >>1, CANAL + FILM, CANAL + PREMIUM, CANAL + SPORT oraz CANAL + SPORT 2. Ten pakiet INEA to pełen przekrój programowy – zawiera kanał dla dzieci, kanał dokumentalny i przyrodniczy, kanały filmowe i serialowe oraz kanały sportowe. Mnóstwo rozrywki dla każdego z członków rodziny. Aż osiem kanałów w cenie 49.90 zł.

Czy dla prawdziwego kinomaniaka może być coś lepszego od elastycznej oferty telewizyjnej? Chyba nie! Dostawcy doskonale dopasowują się do naszych potrzeb, jednak to my powinniśmy decydować, jakie paczki kanałów dołączymy do swojej oferty telewizji i na jak długo. A potem pozostaje już tylko oglądać i cieszyć się doskonałym kinem każdego dnia.

Shares: