Pozostałe

Jakościowa mokra karma dla psa – smaczny i zdrowy przysmak pupila

Mokra karma dla psa to zdecydowanie jeden z największych przysmaków naszych pupili. Jeśli Twój pies jest niejadkiem – to rozwiązanie idealne dla Ciebie.

Zapewnienie swojemu pupilowi jakościowej karmy oraz prawidłowego sposobu karmienia jest kluczem do jego zdrowego trybu życia. Odpowiednio dobrana karma wpływa nie tylko na formę przewodu pokarmowego, ale stanowi również źródło energii, siły, a tym samym także dobrego samopoczucia czworonoga. Nie ma więc wątpliwości, jak ważne jest dopilnowanie tego, aby nasze psy stale odżywiane były w sposób przemyślany i dopasowany do ich konkretnych wymagań. Mokre karmy dla psów to jeden ze składników oferty sklepu BazarPupila.pl. Przedstawiciele sklepu zapewniają, że sprawdzone, jakościowe karmy wpływają nie tylko na zdrowie pupili, ale również gwarantują wyjątkowy smak, dzięki którym niektóre zwierzaki przestają być niejadkami, zaś oblizują się na widok nowej dostawy mokrej karmy. Jakie jeszcze zalety kryje w sobie mokra karma dla psa? To rozwiązanie dobre również dla innych narządów naszych psów, nie tylko ich wrażliwych często żołądków.

Dlaczego mokra karma dla psa jest tak często wybierana przez właścicieli i tak lubiana przez zwierzaki?

Dobro naszych czworonogów zależy głównie od nas. Długie spacery, własne miejsce do odpoczynku, a w końcu wartościowe jedzenie zapewniają naszym pupilom pełen komfort i szczęście, niezależnie od rasy danego psa. Nieważne, czy dla swojego psa wybierzesz suchą karmę, czy wilgotną, musi ona odpowiadać zapotrzebowaniu, jakie wykazuje Twój pies. Dobór jedzenia zależy od wieku, wagi i tolerancji pokarmowych psa. Karma mokra może się okazać zbawieniem dla tych, którym ciężko namówić swojego czworonoga na chrupanie suchej karmy. Ta w postaci wilgotnej jest świetnie tolerowana przez wszystkich niejadków, a dodatkowo, pobudza w nich apetyt na więcej. Duża zawartość wody w mokrej karmie wpływa korzystnie na pracę układu moczowego i nerek. Taka forma pożywienia może być pozbawiona wypełniaczy oraz składników zbożowych powodując w ten sposób dostarczanie zwierzakowi jedynie pełnowartościowych produktów żywieniowych.  

Karma dla bardziej wymagających psów.

Jeśli Twojemu psu nie doskwierają żadne dolegliwości, możesz dowolnie wybierać między rodzajami karm dostępnymi na rynku. Jednak w przypadku problemów z uzębieniem, chorobą dziąseł lub innych dolegliwości związanych z jamą ustną psa, warto zdecydować się na podawanie mu karmy mokrej. W ten sposób zniwelujesz pojawianie się bólu w trakcie gryzienia pokarmu oraz dodatkowych podrażnień, które w znaczny sposób zmniejszyć mogą komfort zwierzaka. Dostępne w ofercie sklepu BazarPupila.pl karmy posiadają w swoim składzie wołowinę, jagnięcinę, czy indyka. W zależności od Twoich preferencji możesz wybrać produkty pakowane w saszetki lub puszki. Dostępne w nich witaminy i minerały zaspokoją dzienne zapotrzebowanie oraz wzmocnią układ odpornościowy psa. Sprawdzone marki Premium, pełnowartościowe produkty dobrane do potrzeb Twojego psa – taka oferta daje pewność, że zapewniasz swojemu pupilowi najwyższą jakość jego codziennego życia. 

 

Shares: