BiznesFirma

Jak zamówić kuriera i sprawnie nadać paczkę online?

W dobie Internetu i ogólnej informatyzacji wszystkich podejmowanych przez nas czynności coraz częściej poszukujemy tanich, szybkich i sprawdzonych rozwiązań, które na co dzień w jeszcze większym stopniu usprawnią nasze funkcjonowanie. Jednym z takich rozwiązań jest między innymi wysyłka paczki kurierem za pośrednictwem brokera usług kurierskich. Obecnie cały proces nadawczy ogranicza się jedynie do włączenia komputera, odnalezienia konkretnej strony internetowej i wykonania kilku prostych kroków. Chcesz zamówić kuriera? Skorzystaj z usług brokera Kim jest broker usług kurierskich? Broker to firma pośrednicząca na linii klient-przedsiębiorstwo logistyczne. Firmy brokerskie skupiają oferty dużej ilości przewoźników, co sprawia, że stają się bardziej atrakcyjne dla potencjalnych konsumentów (możliwość dokonania wyboru). Mnogość realizowanych zleceń gwarantuje również niższe stawki na przesyłki. Na podstawie strony znanego brokera usług kurierskich globkurier.pl przeprowadzimy Was przez cały proces składania zamówienia. Jak zamówić kuriera? 1. Wejdź na stronę www.globkurier.pl 2. Skorzystaj z szybkiej wyceny Jest to inteligentne narzędzie wyszukiwawczo-porównawcze dostępne na stronie głównej – określ miejsce docelowe dostarczenia przesyłki (kraj), a następnie w odpowiednie pola wpisz wymiary paczki – jej długość, szerokość, wysokość oraz wagę i ilość sztuk. Po uzupełnieniu danych, kliknij przycisk wyszukaj oferty kurierów. 3. Wybierz ofertę Poniżej wyświetlone zostaną wszystkie dostępne w danym momencie oferty przewoźników funkcjonujących na rynku. Do …

W dobie Internetu i ogólnej informatyzacji wszystkich podejmowanych przez nas czynności coraz częściej poszukujemy tanich, szybkich i sprawdzonych rozwiązań, które na co dzień w jeszcze większym stopniu usprawnią nasze funkcjonowanie. Jednym z takich rozwiązań jest między innymi wysyłka paczki kurierem za pośrednictwem brokera usług kurierskich. Obecnie cały proces nadawczy ogranicza się jedynie do włączenia komputera, odnalezienia konkretnej strony internetowej i wykonania kilku prostych kroków.

Chcesz zamówić kuriera? Skorzystaj z usług brokera

Kim jest broker usług kurierskich? Broker to firma pośrednicząca na linii klient-przedsiębiorstwo logistyczne. Firmy brokerskie skupiają oferty dużej ilości przewoźników, co sprawia, że stają się bardziej atrakcyjne dla potencjalnych konsumentów (możliwość dokonania wyboru). Mnogość realizowanych zleceń gwarantuje również niższe stawki na przesyłki. Na podstawie strony znanego brokera usług kurierskich globkurier.pl przeprowadzimy Was przez cały proces składania zamówienia.

Jak zamówić kuriera?

1. Wejdź na stronę www.globkurier.pl

2. Skorzystaj z szybkiej wyceny

Jest to inteligentne narzędzie wyszukiwawczo-porównawcze dostępne na stronie głównej – określ miejsce docelowe dostarczenia przesyłki (kraj), a następnie w odpowiednie pola wpisz wymiary paczki – jej długość, szerokość, wysokość oraz wagę i ilość sztuk. Po uzupełnieniu danych, kliknij przycisk wyszukaj oferty kurierów.

3. Wybierz ofertę

Poniżej wyświetlone zostaną wszystkie dostępne w danym momencie oferty przewoźników funkcjonujących na rynku. Do wyboru mamy między innymi takich operatorów jak DHL, DPD, GLS czy UPS. Możesz posortować wyświetlone oferty w zależności od preferowanej szybkości doręczenia, typu oraz zakresu cen. Kiedy wybierzesz już najlepiej dopasowaną do swoich potrzeb usługę, wciśnij przycisk zamów.

4. Dane osobowe/rejestracja

Przechodzimy do kroku związanego z uzupełnieniem danych osobowych. Możesz nadać paczkę bez dokonania rejestracji lub założyć konto w serwisie. Zarejestrowani klienci mogą liczyć jednak na ciekawe rabaty i zniżki – tyczy się to zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Wprowadź dane zleceniodawcy, następnie wypisz wszystkie potrzebne informacje na temat adresata, nadawcy i przejdź do kolejnego kroku.

5 Ustawienia przesyłki

Określ zawartość przesyłki (artykuły medyczne, samochodowe, sprzęt elektroniczny itd), zamierzony czas nadania oraz inne usługi dodatkowe takie jak pobranie, typ paczki i odbiorcy, ubezpieczenie. Jeżeli chcesz otrzymać wiadomości SMS odnośnie nadania i doręczenia towaru, zaznacz odpowiednie pola. Kontynuuj proces zamówienia i przejdź dalej.

6. Płatności

Wybierz formę płatności – możesz skorzystać z przelewu tradycyjnego, płatności online, doładować konto pre-paid lub wykorzystać bon. Przejdź do podsumowania, sprawdź czy poprawnie uzupełniłeś/łaś wszystkie wartości. Na podany adres e-mail otrzymasz list przewozowy – wydrukuj go, naklej na paczkę i czekaj na kuriera!

Shares: