Pozostałe

Jak wyjść z długów? Pierwsza pomoc dla zadłużonych

Nadszedł moment, z którego nie ma już odwrotu. Wpadłeś w spiralę długów i nie wiesz, jak się z niej wyplątać. Tymczasem skrzynkę wciąż zasypują listy z ponagleniami, a Twój telefon urywa się od nieustannych połączeń z obsługą banku. Jeśli oceniasz swoją sytuację jako dramatyczną, pora działać! Istnieje kilka sposobów na to, by skutecznie pozbyć się długów.

Efektywne oddłużanie

Nie wiesz, gdzie zacząć lub do kogo udać się ze swoim finansowym problemem? Jednym z kroków, które musisz wykonać, jest zaprzestanie pożyczania kolejnych kwot. Nie kieruj się z prośbą o pomoc do rodziny czy kolejnych firm parabankowych. Pętla zadłużenia już dość mocno zaciska się na Twojej szyi. A zatem co robić kiedy popadniemy w długi?

Spłata zobowiązania bez ryzyka

Rozwiązanie swojego problemu warto powierzyć osobom, które się w tym specjalizują. Taką pomoc oferuje firma mamdlugi.pl, która ma za sobą setki polubownie załatwionych spraw. Czy wiesz, że możesz w legalny sposób odroczyć spłatę swoich zobowiązać na 12 miesięcy? To daje mnóstwo czasu na zorganizowanie niezbędnych funduszy. Bez windykacji, nękających telefonów, bez stresu!

Firma opracowała Program Oddłużeniowy, dzięki któremu wyjdziesz ze spirali zadłużenia w sposób, który nie zrujnuje Twojego życia. Przesuń termin swojej spłaty bez żadnych konsekwencji prawnych i zredukuj wartość długu na swoich warunkach.

Program Oddłużeniowy – jak to działa?

Niezbędnym krokiem, jaki musisz uczynić, jest poddanie swoich długów szczegółowej analizie. Można ją zamówić jako samodzielny produkt. Analizą Twoich długów zajmie się specjalista, który posiada ogromną wiedzę i kilkudziesięcioletnie doświadczenie w podobnych sprawach. Ważne! Jeśli firma uzna, że nie jest w stanie poradzić sobie z Twoją sytuacją finansową, otrzymasz całkowity zwrot kosztu wykupionej analizy.

Gdy jednak zdecydujesz się na współpracę i pomoc w wyjściu z długów, każdy kolejny krok będzie konsultowany z zespołem, który doradzi Ci, jak skutecznie pozbyć się swoich problemów finansowych. Dasz sobie pomóc? Podczas gdy Ty masz kilka miesięcy na zgromadzenie określonej kwoty, nasi specjaliści zajmą się negocjacją późniejszych umorzeń, tworzeniem pism procesowych i sprzeciwów oraz blokowaniem nakazów z e-sądu. Twoich myśli nie będą już zaprzątać firmy windykacyjne ani pracownicy placówek, którym jesteś dłużny pieniądze.

Komu pomagamy?

Program Oddłużeniowy dedykowany jest osobom, które wpadły w spiralę zadłużenia i nie są w stanie samodzielnie spłacić swoich zobowiązań. Kompleksowo zajmiemy się rozwiązaniem Twojej sytuacji na każdej płaszczyźnie, ale jest jeden warunek, który musisz spełnić.

Osoby nawiązujące współpracę z serwisem mamdlugi.pl muszą mieć pewność, że w ciągu najbliższych 12 miesięcy będą w stanie zgromadzić kwotę równą 30% wartości aktualnego zadłużenia. Tyle wystarczy, by rozpocząć realizację programu, którego celem jest całkowite wyjście z długów i pozbycie się problemu, który zbyt długo zaprzątał Twoją głowę. Szukasz ostatniej deski ratunku? Skontaktuj się z nami i dowiedz się, jak możemy Ci pomóc!

Shares: