Moda

Jak dopasować pierścionek do stylizacji?

Każda kobieta lubi czuć się wyjątkowo bez względu na okoliczności. Biżuteria stanowi tzw. kropkę nad i każdej naszej stylizacji. Ozdoby dłoni są jednymi z najbardziej widocznych. Pierścionki cieszą się ogromną  popularnością wśród rodzajów damskiej biżuterii. Jak dopasować je do tworzonych stylizacji? Przyjrzyjmy się zagadnieniu z bliska.

Doskonały pierścionek do casualowych stylizacji

Codzienny ubiór jest dla każdej kobiety bardzo ważny. Nie tylko z okazji wielkich wyjść i wyjątkowych okazji chcemy czuć się niezwykle kobieco i atrakcyjnie. W związku z tym wybór właściwego pierścionka do ubrania casualowego czy sportowego, to dla wielu z nas kwestia priorytetowa. Warto postawić na biżuterię z ozdobnymi kamieniami. Najpiękniejsze pierścionki ze stali chirurgicznej ozdobione są pięknymi kolorowymi kamieniami bądź cyrkoniami, które mogą doskonale korespondować z pozostałymi elementami naszej stylizacji. Pierścionek z czarnym, błękitnym czy granatowym oczkiem doskonale wpasujemy do jeansów, luźnej, lnianej koszuli czy gładkiego t-shirtu. Warto również stawiać na modele pierścionków bez wystających, zawadzających elementów.

Pierścionek na wielkie święto – jaki typ dobrać?

W naszym życiu zdarzają się wyjątkowe okazje, na które chcemy tworzyć odświętne, unikalne stylizacje, w których będziemy rewelacyjnie się prezentować. Do szpilek, pokaźnych, wymyślnych sukienek czy niezwykle klasycznego, damskiego garnituru, powinniśmy wybrać szlachetny pierścionek zdobiący naszą dłoń. Warto postawić na żółte, białe bądź różowe złoto, ozdobione szlachetnymi kamieniami. Diamenty kochają kobiety, a kobiety diamenty. Nic tak pięknie nie ozdobi naszych dłoni, jak pierścionek o klasycznym kształcie ozdobiony diamentem. Otwierając drzwi, poprawiając fryzurę czy trzymając rękę na torebce, diament będzie mienił się tysiącem barw, przyciągając pożądliwy wzrok innych osób.

Jaką biżuterię dopasować do biznesowych spotkań?

O ile w stylizacjach casualowych możemy poszaleć z kolorem, a do najbardziej eleganckich ubrań warto postawić na klasykę, o tyle w przypadku wyboru pierścionka do stylizacji służbowych, przede wszystkim warto postawić na minimalizm. Pierścionek na biznesowy lunch powinien być bardzo skromny, delikatny i nie rzucać się w oczy. Praca nie jest dobrym miejscem na pokaźne, fikuśne modele pierścionków.

Twórz wyjątkowe stylizacje na każdą okazję z wykorzystaniem różnorodnych modeli pierścionków i ciesz się z rewelacyjnych efektów.

 

Foto: „pexels”.
Shares: