Uroda

Idealne paznokcie hybrydowe? Tylko z NeoNail!

Manicure hybrydowy zyskał w ostatnich latach ogromną popularność wśród Polek. Powodów ku temu jest wiele, jednak za główne zalety tego rozwiązania uznaje się wysoką trwałość oraz możliwość tworzenia bardzo atrakcyjnych stylizacji. Ważna jest jednak jakość produktów użytych do wykonania manicure hybrydowego. Jednym z liderów branży jest marka NeoNail. Dowiedz się, jak zadbać o swoje paznokcie z jej kosmetykami!

Czym jest manicure hybrydowy i jakie ma zalety?

Manicure hybrydowy powstał z myślą o potrzebach współczesnych kobiet, które chcą cieszyć się zadbanymi dłońmi, jednak nie mają czasu na cotygodniowe wizyty w salonie. Łączy on zalety tradycyjnych lakierów oraz profesjonalnych technologii akrylowych i żelowych. Lakier hybrydowy jest bardzo wygodny w aplikacji, zupełnie jak zwyczajny, i podobnie jak on występuje w szerokiej gamie kolorów. Do jego utrwalenia potrzebna jest jednak specjalna lampa (UV lub LED). Dzięki niej lakier błyskawicznie wysycha i co najważniejsze utrzymuje się na paznokciach przez około 3 tygodnie bez odprysków czy potrzeby wykonania poprawek. Ponadto pięknie się błyszczy, chyba że zostanie zastosowany specjalny matowy top coat.

Lakiery hybrydowe NeoNail

Marka NeoNail jest znana przede wszystkim ze swoich lakierów hybrydowych. W jej ofercie znajduje się wszystko, co potrzebne do wykonania pięknego manicure hybrydowego w salonie lub we własnym domu. To nie tylko same lakiery, bazy i popy, ale również lampy do utrwalania manicure, środki do jego usuwania, a także bardzo szeroki wybór akcesoriów. Miłośniczki unikalnych wzorów na paznokciach mogą się zainteresować ozdobami, których również nie brakuje wśród propozycji marki.

Lakiery hybrydowe NeoNail dostępne są w bardzo szerokim wyborze wariantów. Marka proponuje zarówno klasyczne, błyszczące kolory – od tonacji nude, przez czerwienie i róże, aż po czerń – jak i te mniej typowe odcienie oraz zupełnie wyjątkowe formuły. Wśród najciekawszych propozycji NeoNail należy wymienić:

 • lakiery brokatowe i z drobinkami,
 • lakiery zmieniające barwę pod wpływem temperatury (Thermo Color),
 • lakiery typu „kameleon” – zmieniające kolor pod wpływem kąta padania światła,
 • lakiery magnetyczne (Cat Eye) – z drobinkami, których położeniem można sterować za pomocą magnesu,
 • lakiery neonowe.

Tak szeroki wybór pozwala każdej kobiecie cieszyć się niepowtarzalnym wizerunkiem.

Jak wykonać manicure hybrydowy z NeoNail?

Jednym z atutów manicure hybrydowego jest to, że można z łatwością wykonać go samodzielnie. Wystarczy podstawowy zestaw produktów i narzędzi. Potrzebne są:

 • lampa LED lub UV,
 • wybrany lakier hybrydowy,
 • baza do lakieru hybrydowego,
 • top coat,
 • cleaner do paznokci,
 • zmywacz do usuwania lakieru hybrydowego (remover),
 • pilnik/polerka,
 • waciki bezpyłowe.

Przygotuj paznokcie – dokładnie je opiłuj. Odsuń skórki drewnianym patyczkiem, a następnie końcu przetrzyj płytkę polerką, by ją zmatowić. Przetrzyj nail cleanerem i poczekaj, aż wyschnie.

Nałóż cienką warstwę bazy hybrydowej na paznokcie i utrwal ją w lampie. Następnie nałóż pierwszą warstwę wybranego lakieru hybrydowego i utrwal ją w lampie. Ponów czynność z tym samym lakierem. Następnie nałóż top coat i utrwal go w lampie. Na koniec ponownie przetrzyj płytkę cleanerem. Warto też nałożyć olejek pielęgnacyjny na skórki.

By usunąć hybrydę, wystarczy zmatowić polerką lub pilnikiem wierzchnią warstwę lakieru, a następnie zaaplikować remover na gotowe folie do jego ściągania lub użyć nasączonych wacików i folii aluminiowej. Następnie trzeba owinąć paznokcie i poczekać ok. 10 minut. Po tym czasie większość lakieru się rozpuści, a resztę z łatwością usuniesz drewnianym patyczkiem, tak by po kolorze nie został żaden ślad!

Shares: