Pozostałe

Fartuch z własnym nadrukiem, czyli doskonała promocja marki!

Jeśli znudziły Ci się standardowe i oklepane gadżety reklamowe w postaci długopisów czy ulotek, wybór fartucha kuchennego może okazać się strzałem w dziesiątkę! Fartuchy z reguły nie są pierwszym pomysłem na gadżet reklamowy, ale bez dwóch zdań świetnie sprawdzają się w tej roli. Mają bardzo duży potencjał marketingowy, dlatego zainspiruj się i stwórz własny, unikatowy  projekt fartucha, który dobrze sprawdzi się w roli promocyjnej.

Większość firm specjalizujących się w produkcji produktów marketingowych, oferują ich pełną personalizację.Możesz więc wybrać dowolną grafikę, napis czy zdjęcie i zaprojektować go tak, by był świetnym elementem dla promocji twojej marki.  Dobierz własną kolorystykę, wzór i układ na powierzchni materiału, stwórz swój projekt, który będzie wyróżniał Cię na tle innych marek i zyskaj nowe grono odbiorców. Nie jesteś jednak przekonany co do słuszności wyboru fartuch reklamowy  Czas więc przedstawić kilka argumentów..

Uniwersalność

Często zdarza się, że gromadzimy wiele przedmiotów, które potem nie są przez nas użytkowane, nie oglądają nic poza dnem szuflady bądź szafy. Fartuch kuchenny to opcja, która nie spocznie pod stertą kurzu, zakopany pod innymi rzeczami. Nikt przecież nie chce by tak się stało. W końcu niewidoczny, zgubiony, nieużywany produkt promocyjny to żadna korzyść. Z odsieczą przychodzi fartuch z własnym nadrukiem, który z pewnością nie odejdzie w zapomnienie, a wręcz odwrotnie. Sprawdzi się zarówno do noszenia w restauracji przez pracowników jak i jako miły prezent dla klientów.

Profesjonalny fartuch służbowy

Każdy z nas oglądał filmy i programy kulinarne, w których pojawiały się niesamowite restauracje, a w nich profesjonalna obsługa. W każdym z nich,pracownik miał swój fartuch, czy to z imieniem, czy logotypem. Czy widok restauracji, w której obsługa nosiła fartuchy z własnym nadrukiem, nie wyglądał profesjonalnie? Czy ta restauracja nie stwarzała wrażenia bardziej profesjonalnej? Wyobraź sobie, że teraz to właśnie Ty jesteś właścicielem takiej restauracji i to Twoi pracownicy będą nosić profesjonalne fartuchy. Kelnerzy ubrani w taki fartuchach staną się wizytówkami Twojej restauracji. Fartuchy bezsprzecznie staną się czynnikiem, który podniesie prestiż marki, a o to przecież najbardziej chodzi. Fartuchy można wykorzystać także jako uzupełnienie ubioru pracowników w sklepach spożywczych oraz marketach, a także tradycyjnych sklepach warzywnych.

Miły upominek dla klientów

Zazwyczaj upominki od firm, leżą gdzieś i nic więcej z nich nie ma. Fartuch z własnym nadrukiem, który podarujesz swoim klientom z pewnością tak nie skończy. Sprawdzi się świetnie w kuchni, a także przy grillu. Właśnie rozpoczął się sezon grillowy, a co za tym idzie, ludzie widują się częściej. Wystarczy, że jedna osoba zauważy fartuch z Twoim nadrukiem i kto wie, może stanie się najbardziej lojalnym klientem Twojej marki. Jedno słowo polecenia może niezwykle zaowocować, tym bardziej jeśli będzie ono pochodziło od zaufanej osoby, a przyjaciele i rodzina z pewnością takimi są. Takie fartuchy można podarować z okazji różnych eventów, ocieplają one wizerunek firmy, a także podnoszą jej prestiż. Jeśli chcesz zbudować relacje klient-przyjaciel, to nie masz na co czekać.

Shares: