Uroda

Elegancja i zmysłowość męskich perfum

Każdy elegancki mężczyzna powinien zadbać nie tylko o swoją stylizację, ale również o niepowtarzalny i oryginalny zapach, który pozytywnie wpłynie na jego wizerunek. Wyjątkowe kompozycje zapachowe z pewnością ułatwią mu kontakty z innymi ludźmi, w szczególności z kobietami, jak również podkreślą prestiż i pozycję.

Dlaczego mężczyzna powinien posiadać zmysłowe perfumy?

Odpowiedź na to pytanie jest prosta: są idealnym dopełnieniem stylizacji i sposobem na podkreślenie elegancji, stylu, ale również dobrego gustu. Z tych powodów nie powinno ich zabraknąć nie tylko podczas oficjalnego spotkania biznesowego czy wieczornego wyjścia na randkę, ale również podczas zwykłych, codziennych czynności.

Co więcej, mężczyźni, którzy używają perfum, są postrzegani jako schludni i zadbani, co przekłada się na większe zainteresowanie ze strony kobiet. Dlatego powstały serie zapachów najbardziej zmysłowych i uwodzicielskich, niekiedy połączonych ze słodkimi i ciepłymi zapachami.

Wśród nich na uwagę zasługuje między innymi woda perfumowana La Rive 315 Prestige For Man. Została stworzona na bazie zmysłowej ambry i nut drzewnych, z dodatkiem wyjątkowego, męskiego ginu. Dzięki dodatkom w postaci egzotycznych przypraw korzennych kompozycja nabrała wyjątkowego, zmysłowego i pociągającego charakteru, który na pewno spodoba się przedstawicielom obu płci.

Zapachy dla biznesu

Warto przy tym zwrócić uwagę, że na każdą okazję można wybrać inną nutę zapachową. Podczas biznesowego spotkania warto jest użyć perfum podkreślających rangę, jak również niezależność, elegancję i mocny charakter. W tym celu należy wybrać zapach z nutą zapachową cedru, cytrusów czy lawendy.

Doskonałym przykładem perfum, które sprawdza się w czasie prowadzenia interesów, są klasyczne Cerruti 1881 pour Homme. Cechują się one luksusowym, wyrafinowanym zapachem, który podkreśla rangę i dostojność każdego mężczyzny. To zapach dla dżentelmenów, którzy cenią sobie klasyczną woń drzewa sandałowego i piżma, a także dojrzałość bursztynu. Lawenda, cytryna, cyprys i jodła budują pewien dystans, który może pomóc w negocjacjach, a bergamotka i goździk dodają naturalności i ciepła, które na pewno docenią partnerki mężczyzn, używających Cerutti 1881.

Wyjątkowy pomysł na prezent

Perfumy to również idealny prezent dla każdego mężczyzny. Jednakże zanim zdecydujemy się na ich wybór i zakup, powinniśmy dowiedzieć się, jakie będą najlepiej do niego pasowały. Dlatego warto zwrócić uwagę na styl i zachowanie obdarowywanego.

Niektórym mężczyznom będą bowiem bardziej pasowały perfumy o świeżej nucie zapachowej, które mogą uchodzić za sportowe. Najpewniej przypadną one do gustu młodych i energicznych panów.

Z kolei dla innych najbardziej odpowiedni będzie elegancki, klasyczny zapach, zwłaszcza jeżeli mężczyzna jest człowiekiem biznesu, lub cechuje go poważny i zdystansowany charakter.

Niezależnie od tego, które wydadzą się najbardziej odpowiednie, zawsze należy sięgnąć po męskie perfumy oryginalne, których zapach będzie długo się utrzymywał. Są one także najbardziej wydajne, a ich eleganckie opakowania na pewno także przypadną do gustu obdarowywanym.

fot. materiały prasowe

Shares: