Depilacja bikini bez tajemnic

Depilacja bikini bez tajemnic – nowocześnie i komfortowo

Dla większości pań depilacja okolic intymnych to nie tylko kwestia natury higienicznej, ale i estetycznej. Sprawdź, jakie metody masz do wyboru i jakie są ich mocne strony.

Depilacja laserowa – na czym polega?

Ta metoda usuwania zbędnego owłosienia wyróżnia się z pewnością dużą skutecznością i trwałością efektów. Wiązka światła z urządzenia przepala włos z cebulką, co oznacza, że nie ulegnie on odbudowie. Z jej zalet korzystają równie chętnie panie, jak i panowie, ponieważ umożliwia trwałe usunięcie włosków z różnych partii ciała, w tym z pleców, brzucha, ramion, bikini i tak zwany wąsik. W zależności od tego, jakiego rezultatu się spodziewasz, możesz zdecydować się na różne możliwości dotyczące usuwania włosków i tego, ile z nich będziesz chciała usunąć, a ile zostawić. Płytka depilacja bikini oznacza pozbycie się owłosienia tylko w okolicy pachwin. Pamiętaj, że nie musisz decydować się na likwidację całego owłosienia ze stref intymnych – możesz postawić na przykład na pozostawienie cienkiego paska na wzgórku łonowym. Depilacja laserowa uznawana jest za bezpieczną metodę usuwania włosków, jednak trzeba przestrzegać wskazówek przed, jak i po zabiegu.

Depilacja woskiem – higiena i skuteczność na pierwszym miejscu

Zastanawiasz się nad depilacją woskiem stref intymnych? Musisz wiedzieć, że sposób ten zaliczany jest do jednych z najbardziej skutecznych w kontekście usuwania niechcianych włosków z różnych partii ciała. Efekty depilacji utrzymują się przez kilka tygodni. Cały zabieg polega na nałożeniu rozgrzanego wosku, który wnika we włoski, a następnie jest usuwany przez paski szybkim ruchem. Aby cały zabieg przebiegł jak najbardziej komfortowo i bezboleśnie, ważny jest wybór kosmetyczki, która dysponując odpowiednim doświadczeniem, będzie umieć zadbać o Twój komfort. Na wyjątkowo delikatne partie ciała, a należą do nich bez wątpienia strefy intymne, nakładany jest wosk w postaci płynnej. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat zabiegu, skontaktuj się z J’adore Instytut – profesjonalnym gabinetem urody, w którym wykonywana jest depilacja woskiem w Krakowie

A może depilacja w domu?

Panie, które wstydzą się skorzystania z powyższych zabiegów w salonach, próbują pozbyć się owłosienia ze stref intymnych w zaciszu własnego domu. Najczęściej wybierają przy tym takie metody jak: tradycyjna maszynka, kremy depilacji dostępne w drogeriach, czy wosk. Metody te przynoszą jednak krótkotrwały efekt i są działaniem doraźnym. Do tego dochodzi ryzyko wystąpienia podrażnień i infekcji, więc przewagę w tej sytuacji mają specjalistyczne metody depilacji.  


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij