Uroda

Depilacja bikini bez tajemnic – nowocześnie i komfortowo

Dla większości pań depilacja okolic intymnych to nie tylko kwestia natury higienicznej, ale i estetycznej. Sprawdź, jakie metody masz do wyboru i jakie są ich mocne strony.

Depilacja laserowa – na czym polega?

Ta metoda usuwania zbędnego owłosienia wyróżnia się z pewnością dużą skutecznością i trwałością efektów. Wiązka światła z urządzenia przepala włos z cebulką, co oznacza, że nie ulegnie on odbudowie. Z jej zalet korzystają równie chętnie panie, jak i panowie, ponieważ umożliwia trwałe usunięcie włosków z różnych partii ciała, w tym z pleców, brzucha, ramion, bikini i tak zwany wąsik. W zależności od tego, jakiego rezultatu się spodziewasz, możesz zdecydować się na różne możliwości dotyczące usuwania włosków i tego, ile z nich będziesz chciała usunąć, a ile zostawić. Płytka depilacja bikini oznacza pozbycie się owłosienia tylko w okolicy pachwin. Pamiętaj, że nie musisz decydować się na likwidację całego owłosienia ze stref intymnych – możesz postawić na przykład na pozostawienie cienkiego paska na wzgórku łonowym. Depilacja laserowa uznawana jest za bezpieczną metodę usuwania włosków, jednak trzeba przestrzegać wskazówek przed, jak i po zabiegu.

Depilacja woskiem – higiena i skuteczność na pierwszym miejscu

Zastanawiasz się nad depilacją woskiem stref intymnych? Musisz wiedzieć, że sposób ten zaliczany jest do jednych z najbardziej skutecznych w kontekście usuwania niechcianych włosków z różnych partii ciała. Efekty depilacji utrzymują się przez kilka tygodni. Cały zabieg polega na nałożeniu rozgrzanego wosku, który wnika we włoski, a następnie jest usuwany przez paski szybkim ruchem. Aby cały zabieg przebiegł jak najbardziej komfortowo i bezboleśnie, ważny jest wybór kosmetyczki, która dysponując odpowiednim doświadczeniem, będzie umieć zadbać o Twój komfort. Na wyjątkowo delikatne partie ciała, a należą do nich bez wątpienia strefy intymne, nakładany jest wosk w postaci płynnej. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat zabiegu, skontaktuj się z J’adore Instytut – profesjonalnym gabinetem urody, w którym wykonywana jest depilacja woskiem w Krakowie

A może depilacja w domu?

Panie, które wstydzą się skorzystania z powyższych zabiegów w salonach, próbują pozbyć się owłosienia ze stref intymnych w zaciszu własnego domu. Najczęściej wybierają przy tym takie metody jak: tradycyjna maszynka, kremy depilacji dostępne w drogeriach, czy wosk. Metody te przynoszą jednak krótkotrwały efekt i są działaniem doraźnym. Do tego dochodzi ryzyko wystąpienia podrażnień i infekcji, więc przewagę w tej sytuacji mają specjalistyczne metody depilacji.  

Shares: