Technologia

Czym jest Polycom Studio i jak może poprawić jakość Twojej wideokonferencji?

Zorganizowanie konferencji w małej sali narad, z udziałem wielu, przebywających w różnych oddziałach firmy pracowników, jeszcze niedawno byłoby nie lada wyzwaniem. Obecnie dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań, takich jak Polycom Studio, nie stanowi to żadnego problemu. Przekonaj się, jakie możliwości daje to urządzenie i co może zmienić w Twoim biurze.

Wideokonferencje rozwiązaniem przyszłości

Coraz częściej duże i niepraktyczne sale konferencyjne, których możliwości rzadko wykorzystuje się w 100%, zastępowane są małej lub średniej wielkości pokojami zebrań typu huddle room. Organizuje się w nich spotkania poszczególnych działów, prezentacje, a także wideokonferencje (zobacz: https://www.visioncube.pl/offer-item/wideokonferencje/), w których jednocześnie uczestniczyć może wielu, znajdujących się w różnych miejscach pracowników. Takie rozwiązanie jest praktyczne i bardzo ekonomiczne. Szacuje się, że do 2022 r. aż 70% konferencji będzie się odbywało w pokojach narad. Warto więc zadbać o zapewnienie w nich odpowiedniej infrastruktury, która pozwoli na przeprowadzenie w pełni profesjonalnego multimedialnego spotkania.

Polycom Studio wprowadzi nową jakość do Twojej firmy

Jest to nowoczesne, wielofunkcyjne urządzenie, działające w myśl zasady „all in one”. Posiada wbudowaną kamerę, głośnik oraz mikrofon, dzięki czemu umożliwia przeprowadzanie profesjonalnych wideokonferencji bez konieczności wykorzystywania kilku, trudnych do sparowania sprzętów. Wyróżnia go doskonała jakość zbieranego z całej sali, a następnie oczyszczanego z szumów i pogłosu dźwięku, kamera o rozdzielczości UHD 4K oraz wygodny interfejs i intuicyjna obsługa. Dzięki prostemu podłączeniu typu plug and play urządzenie jest gotowe do użytku od razu po włączeniu, co pozwala na oszczędność czasu oraz szybkie i łatwe zorganizowanie spotkania. Polycom Studio jest kompatybilny z większością platform do komunikacji video oraz aplikacji, dzięki czemu staje się niezwykle uniwersalny.

Co wyróżnia Polycom Studio?

Jest to nowoczesne urządzenie klasy biznes, które sprawdzi się zarówno w małych, jak i większych salach konferencyjnych. Do jego największych zalet zalicza się:

  • Wykorzystanie technologii Polycom Acoustic Clarity, która zapewnia doskonałej jakości dźwięk
  • 6 mikrofonów zbierających odgłosy z odległości 3,5 m oraz wyciszających wszelkie zakłócenia
  • Kadrowanie wszystkich uczestników konferencji
  • Rozpoznawanie twarzy i automatyczne zwracanie kamery na osobę zabierającą głos
  • Kamera UHD 4K
  • Proste podłączenie plug and play
  • Kompatybilność z wieloma aplikacjami i systemami operacyjnymi
  • Stonowany, elegancki wygląd

Polycom Studio to urządzenie, które nie zajmuje dużo miejsca, dzięki czemu sprawdzi się nawet w niewielkim pokoju zebrań. Pozwala na zorganizowanie profesjonalnej wideokonferencji na najwyższym poziomie. Daje poczucie komfortu, a dzięki doskonałej jakości dźwięku i obrazu, zapewnia taką naturalność rozmowy, jak gdyby odbywała się ona twarzą w twarz.

Shares: