Technologia

Czy można zamówić dedykowane życzenia od ulubionego twórcy?

Każdy z nas ma swoją ulubioną gwiazdę. Niezależnie czy to postać ze świata telewizji czy muzyki, chcielibyśmy mieć chociaż minimalny kontakt z taką osobą. Dzięki Internetowi jesteśmy w stanie wejść w bliższy kontakt z idolami – chociażby za sprawą mediów społecznościowych. Jednak apetyt rośnie wraz z miarą jedzenia, dlatego też coraz częściej pojawiają się pytania: czy można zamówić indywidualne życzenia od wybranego twórcy?

Platforma HypeMe – dedykowane filmy od twórców

Jedno jest pewne – jeśli istnieje jakaś nisza, to w zostanie ona w krótkim czasie zapełniona. Rozwiązaniem dla zadanego w tytule pytania jest serwis HypeMe, który oferuje możliwość zamówienia dedykowanego filmu od ulubionego twórcy. Portal charakteryzuje się indywidualnym podejściem do klienta oraz samych materiałów. Albowiem zamawiane wideo są nagrywane przez gwiazdy samodzielnie i niezależnie, dzięki czemu są one oryginalne i niepowtarzalne. Nie ma tam miejsca na żadne zautomatyzowane filmy bazujące na wymyślnym algorytmie. To twórcy, kierując się naszymi wskazówkami, realizują złożone zamówienia.

W serwisie istnieje również możliwość zlecenia filmu marketingowego, który może nam pomóc w promocji naszej firmy. Więcej informacji można zobaczyć na ich stronie w zakładce HypeMe for Business. Wycena jest bezpłatna i ustalana indywidualnie, więc jeśli szukasz sposobu na reklamę własnej działalności – jest to ciekawa propozycja do przemyślenia.

Jak to działa?

Wzorzec działania jest niezwykle prosty. Najpierw wybieramy odpowiadającego nam twórcę. Następnie bierzemy się za wypełnienie zamówienie – wpisujemy wskazówki, okazję, dla kogo ma być ten film etc. Potem ustalamy metodę płatności i zamawiamy. Po opłaceniu zlecenia czekamy na wiadomość mailową z przygotowaną zawartością. Tak, to takie proste.

Na realizację dedykowane wideo musimy poczekać od kilkunastu godzin do maksymalnie 7 dni. Dlatego też warto zaplanować sobie taki prezent z wyprzedzeniem (jeśli chcemy np. zakupić życzenia dla mamy z okazji urodzin).

Ile kosztują dedykowane życzenia od wybranego twórcy?

Koszt dedykowanego filmu od twórcy jest zróżnicowany i oscyluje w przedziale od 20 do 330 złotych. Przykładowo wideo od znanego wszystkim prezentera Krzysztofa Ibisza wyniesie 219,99 złotych. Natomiast za życzenia od aktora Michała “Miśka” Koterskiego przyjdzie nam zapłacić 154,99 zł.Są również mniej kosztowne oferty, takie jak chociażby od Oli z Hotelu Paradise – cena to 54,99 zł.

Podsumowanie

Odpowiadając na pytanie zadane w tytule pytanie – tak, istnieje możliwość zamówienia dedykowanego filmu z życzeniami od ulubionego twórcy. Natomiast czy jest to pomysł godny polecenia? Z pewnością, jeśli mamy trochę czasu i wiemy od jakiej gwiazdy taki materiał byśmy chcieli dostać. Niewątpliwie platforma HypeMe to pionier gatunku jak i jeden z najczęściej wybieranych serwisów takiego rodzaju. Są znani już poza naszymi granicami, a w Polsce prężnie rozwijają się dopiero od nieco ponad roku. Jeśli ktoś się waha, to zachęcam do przejrzenia przykładowych filmików od twórców znajdujących się na ich profilu na hypemeapp.co/pl/.

Shares: