Pozostałe

Cennik pakietów strzeleckich na strzelnicach w Krakowie

Chodzenie na strzelnicę, nadal może wiązać się z negatywnymi skojarzeniami. Jednak coraz częściej ludzie zaczynają się interesować tym rodzajem aktywności fizycznej i odkrywać jej pozytywne aspekty, takie jak poprawa kondycji fizycznej, czy psychicznej. Warto więc spróbować tego sportu. Dla osób początkujących, które nie miały jeszcze styczności z bronią, dobrą opcją jest wybranie jednego z dostępnych na rynku pakietów. Dzięki skorzystaniu z takiego pakietu, można zapoznać się z kilkoma rodzajami broni i wybrać ten, który najbardziej przypadnie danej osobie do gustu. W Krakowie wiele strzelnic oferuje właśnie takie pakiety. W tym artykule przedstawimy kilka z najciekawszych propozycji na jakie można się natknąć na rynku oraz ich przykładowe ceny. 

Pakiet wprowadzający

Na rozgrzewkę, można wybrać pakiet w stylu wprowadzającym. Pomaga on oswoić się z różnymi rodzajami broni. Jest to bardzo dobra opcja dla osób, które nie są do końca pewne, czy dobrze odnajdą się na strzelnicy. W cenie już około 85 zł, można wykonać 15 strzałów z broni o kalibrze 5,6 mm, dodatkowo 10 strzałów z pistoletu 9 mm, a na sam koniec, spróbować czegoś całkiem innego i oddać dwa strzały, ze strzelby gładkolufowej. Oczywiście wszystko pod okiem instruktora.

Pakiet 30 strzałów

Za pakiet 30 strzałów można zapłacić już około 120 zł. Można wtedy wybrać dwa lub trzy rodzaje broni, takie jak: colt 1911, cz scorpion evo czy glock. Jest to odrobinę bardziej rozbudowany pakiet, można wykonać więcej strzałów i lepiej zapoznać się z bronią. Większość strzelnic, w cenie zapewnia, kompleksową opiekę instruktora oraz dostęp do okularów ochronnych i słuchawek strzeleckich.

Pakiety 40 strzałów

Kolejną ciekawą opcją, dla osób chcących wypróbować więcej rodzajów broni są pakiety około 40 strzałów. Ich ceny zaczynają się od 180 zł. Najczęściej w ich skład wchodzą takie typy broni jak kałasznikow, uzi, glock i kilka strzałów ze strzelby gładkolufowej. Nadal jest też dostęp do podstawowego wyposażenia i opieki instruktora.

Grupowe pakiety strzeleckie

Ciekawą opcja są też dostępne na rynku pakiety dla grup. Za pakiet dla maksymalnie 4 osób, można zapłacić już od 165 zł, za osobę. Każdy z uczestników, może oddać strzały z pistoletu 9 mm, dowolnego pistoletu maszynowego w wersji cywilnej, AK oraz strzelby gładkolufowej. Jest to świetna opcja na wyjście ze znajomymi.

Pakiety strzeleckie dla zaawansowanych

Dla osób chcących spędzić na strzelnicy trochę więcej czasu, też można znaleźć kilka świetnych opcji. Pakiet „like a king” to aż 55 strzałów z pięciu rodzaju broni. Do wyboru między innymi kałasznikow, ar-15, uzi, czy klasyczny glock, oraz strzelba. Ceny takich pakietów zaczynają się o 250 zł. Jak wszystkie pozostałe, zawierają też opiekę instruktora i niezbędny sprzęt.

Stwórz własny pakiet

Bardzo ciekawą opcją oferowana przez niektóre krakowskie strzelnice jest stworzenie własnego pakietu. Jest to świetna alternatywa dla osób, które mają już swój ulubiony typ broni. Konfigurowanie takiego pakietu rozpoczyna się od opłaty początkowej, około 50 zł. Kolejny etap to wybór interesującej broni, ceny za poszczególne modele są zamieszczone w ogólnodostępnych cennikach. Na koniec wystarczy dodać ilość amunicji, odpowiadającą ilości strzałów, które chce się wykonać. Własny, idealnie skonfigurowany pakiet jest gotowy.

Więcej o dostępnych pakietach, rodzajach broni możesz sprawdzić na stronie jednej z krakowskich strzelnic GoToShoot. Jej ofertę i cennik znajdziesz pod adresem URL.

Shares: