Uroda

Paznokcie hybrydowe w domu – podstawowy niezbędnik

Kobiety pokochały hybrydę za jej trwałość i piękny wygląd. Wyjątkowe stylizacje możesz wykonywać samodzielnie we własnym domu – wystarczy kilka produktów, by cieszyć się efektem jak z salonu. Hybryda w domu krok po kroku to nic trudnego. Czego potrzebujesz do tworzenia perfekcyjnego i modnego manicure?

Niezbędne akcesoria do manicure hybrydowego

Wszystko, czego potrzebujesz do wykonania hybrydy w domowym zaciszu, znajdziesz w gotowych zestawach, ale możesz też skompletować samodzielnie poszczególne produkty – jak m.in. baza, lakiery, pilniki, primer, lampa czy top do paznokci hybrydowych. Jeśli zaczynasz swoją przygodę, zestaw startowy dla początkujących będzie wystarczający, jeśli jednak zajmujesz się manicurem dłużej, najlepiej dobierz różne urządzenia i drobiazgi zgodnie ze swoimi preferencjami.

Baza i top do paznokci hybrydowych

Baza i top to niezawodny i niezbędny duet – po przygotowaniu płytki paznokcia należy nałożyć bazę, by przedłużyć trwałość stylizacji, z kolei dobrej jakości top do paznokci hybrydowych doda im blasku i dodatkowo je wzmocni oraz zabezpieczy przed ew. uszkodzeniami. Do wyboru są różne rodzaje tych produktów – m.in. baza klasyczna, mega base czy baza regenerująca do łamliwych paznokci. Z kolei top decyduje o efekcie końcowym – do wyboru są topy błyszczące i matowe.

Lakiery i lampa do stylizacji hybrydowych

Specjalne lakiery wymagają utwardzenia w lampie LED lub UV, ale gwarantują efekt na około 3 tygodnie, blask i naturalny wygląd. Do wyboru są najróżniejsze odcienie i rodzaje lakierów, by móc stworzyć niezwykłe stylizacje na każdą okazję. Z kolei lampę należy dopasować do swoich potrzeb i budżetu – do domu wystarczą podstawowe modele, ale do salonu trzeba zainwestować w profesjonalne modele o większej mocy. Bez niej wykonanie stylizacji nie jest możliwe.

Drobne akcesoria do hybrydy

Wśród praktycznych drobiazgów są także primer, gdyż wpływa on na trwałość stylizacji. Jego zadaniem jest odtłuszczenie płytki paznokcia i zmiana PH, co poprawia przyczepność masy hybrydowej, zestaw pilników do paznokci, które pomogą skrócić paznokcie i nadać im pożądany kształt, cążki i drewniane patyczki do odsuwania skórek, waciki bezpyłowe, blok polerski do zmatowienia płytki paznokcia.

Przygotowanie pakietu niezbędnych akcesoriów do wykonywania hybryd nie jest czasochłonne – z czasem warto go rozbudować o kolejne produkty, m.in. mocniejszą lampę, dodatkowe lakiery w modnych kolorach oraz wielofunkcyjną frezarkę z zestawem frezów.

 

 

 

Shares: