Lifestyle

Ekologiczne produkty dla gastronomi – naturalna oferta sklepu SlowPack

Jeżeli jesteś właścicielem lokalu gastronomicznego, zdajesz sobie sprawę, ile taki biznes jest w stanie wyprodukować szkodliwych odpadów. Zwłaszcza w dzisiejszych czasach, gdy standardem stało się zamawianie jedzenia na wynos. Jeżeli patrzysz na to z ciężkim sercem i szukasz możliwości, aby to zmienić, nasza oferta skierowana jest właśnie do Ciebie. Ekologiczne opakowania, naczynia, sztućce, słomki, a nawet torby to wszystko, czego potrzebujesz w swojej działalności – w pełni wolne od szkodliwych tworzyw sztucznych. Wraz z rosnącą świadomością społeczeństwa takie rozwiązania są korzystne również z biznesowego punktu widzenia, przyciąga to więcej klientów dbających o ochronę środowiska naturalnego. 

Bambusowe słomki – pij w zgodzie z naturą 

Obecnie konsumenci są dużo bardziej świadomi i nie wybierają lokalu jedynie ze względu na jedzenie. Biorą pod uwagę całokształt działania restauracji. Podejście do ekologii i naturalnego pochodzenia składników odgrywa coraz większą rolę. Pragniemy, aby nasze produkty na stałe zagościły w Twojej restauracji, firmie cateringowej, cukierni, food trucku lub w domu – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Jednym z produktów, który cieszy się coraz większą popularnością, są słomki bambusowe. Przez lata istniejące na rynku plastikowe rurki odchodzą powoli do lamusa. Dzięki mocno nagłośnionej sprawie doszliśmy do wniosku, że nie musimy produkować tyle szkodliwego plastiku i w bardzo prosty sposób możemy z tego zrezygnować. Dlaczego więc nie zastąpić go naturalnym materiałem, a dokładnie jedną z  najszybciej rosnących roślin na świecie?

Ogromną zaletą bambusa jest to, że rośnie sam i nie wymaga żadnych procesów produkcyjnych. Dzięki temu otrzymujemy solidny i trwały materiał na słomki bez negatywnego wpływu na otoczenie. W sklepie SlowPack znajdziesz słomki wyprodukowane z najwyższej klasy bambusa pochodzącego z ekologicznych upraw.

Słomki z tego materiału są niezwykle wytrzymałe, komfortowe w użyciu i nie zamakają w kontakcie z cieczą. Wszystko to, czego mógłbyś oczekiwać po tym produkcie, a dodatkowo po wykorzystaniu są w pełni biodegradowalne i kompostowane w warunkach przydomowych. Przekonaj się sam i odwiedź naszą stronę internetową – https://slowpack.pl/pol_m_Slomki-ekologiczne_Slomki-naturalne_Slomki-bambusowe-jednorazowe-359.html

Ekologiczne kubki –

Używanie naturalnych słomek straciłoby sens gdyby kubki wciąż były plastikowe. Ale na to również możemy zaradzić. Jeżeli szukasz ekologicznych kubków, sprawdź asortyment sklepu SlowPack pod tym adresem: https://slowpack.pl/pol_m_Kubki-ekologiczne-167.html.

Znajdziesz tam charakteryzujące się ciekawym wygląd, trwałością, niewielką wagą i oczywiście wykonane z ekologicznych materiałów. Sprawdzą się doskonale zarówno do zimnych napojów jak i ciepłej kawy. To produkty przyjazne środowisku i twojemu portfelowi – najtańsze wyroby w hurcie znajdziesz już od paru złotych.

Shares: